BahamaMama - найкраща мама після рідної!

Як все почалося?

В основі bahamamama.ua лежить ідея підтримки батьків в їхньому бажанні мати цікаве та різностороннє життя, необмежене хатніми справами або доглядом за дітьми. Сім’я і діти - безперечно важлива частина життя людини, але крім цього людям потрібен розвиток, робота чи справа по душі, час на себе, час із друзями не кажучи вже про час на стосунки! Як же все встигнути? Потрібні помічники🤜, помічники, яким можна довіряти. Саме з цією мотивацією був створений сервіс bahamamama.com.ua. Тут можна знайти тільки перевірених та тренованих виконавців - погодинних фей чистоти та бебісіттерів, яких можна викликати разово або на регулярній основі.

Як ми працюємо?

BAHAMAMAMA.UA - це унікальна платформа, яка поєднує тільки перевірених та тренованих виконавців - клінерів, бебісіттерів з замовниками. Оформлюй завдання за декілька кліків на нашому сайті, проглядай список виконавців та один з наших Фей чистоти чи Мері Поппінс з’явиться за вказаним часом готова до роботи🧚‍♀️. У нас фіксована погодинна оплата - 250 грн/год (клінінг на регулярній основі, 300грн на годину для ТОП феї), 300 грн/год  (якщо замовлення одноразове, 350грн на годину для ТОП феї), та 250 грн/год (ціна години роботи няні з дитиною або з двома. Ти платиш тільки за загальну кількість годин.

Замовлення з сьогодні на сьогодні оплачуються по тарифу 350 грн/год. 

Хто наші виконавці?

Клининговый сервис Багама Мама

До створення bahamamama.ua, ми проводили більшість нашого професійного життя, займаючись рекрутингом персоналу для міжнародних компаній. Наш досвід у підборі людей, поєднаний з досвідом мами😊, допомагає нам обирати тільки достойних та надійних експертів у своїй справі. Більше ніяких пошуків в інтернеті та серед знайомих, хвилювань та сумнівів щодо чесності та порядності знайденої людини. Ми подбали про тебе і твій час, щоб ти не хвилювалась, і підготували для тебе надійних помічників.

Всі наші виконавці проходять процес відбору з чотирьох етапів до якого входять:

  1. 🗣Співбесіда

  2. 👩‍💻Он-лайн навчання та тест на володіння професійними навичками

  3. 👩‍🏫Особиста зустріч та тренінг з експертами

Також, ми переконуємось у чистоті минулого наших кандидатів (перевірка на судимості, у відкритих реєстрах та перевірка по базах агентств з пошуку домашнього персоналу).

Що нас відрізняє?

Ми єдиний в Україні маркетплейс, де всі виконавці: клінери та няні - ретельно відібрані та треновані. Кожного з наших виконавців ми не вагаючись запросили б до свого дому. Наша місія - робити життя мами простішим, спокійнішим, щоб ти могла відпочити або спокійно погратися з дитиною. Ми підбираємо хатню робітницю або няню на декілька годин або на регулярній основі через сайт, але якщо послуги прибирання чи догляду за дитиною потрібні на постійній основі (більше 3 або більше разів на тиждень), ми з радістю підберемо для тебе помічника, з яким можна буде працювати напряму. Ми покажемо тобі стільки кандидатів скільки потрібно поки ти не вибереш свою ідеальну фею чистоти або Мері Поппінс, оплатиш одноразовий агентський збір і працюватимеш з нею напряму, без сайту. 

 

Bahama Mama

Замовити прибирання саме зараз!