Бебісіттери

Bahama Mama
Севастопольська площа, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю досвід роботи з дітками різного віку. І з школярами, і з немовлятами( навіть новонароджені близнюки), і з трьома дітками в родині. Полюбляю хенд-мейд, залюбки поділюсь досвідом з підопічними дітками. Дуже люблю тварин і живу природу. Залюбки буду прививати любов до оточуючого світу діткам. Із задоволенням допоможу з виконанням домашніх завдань. Знаю англійську та французьку мови(самоучка). I have experience working with children of different ages. I love crafting and will gladly share my experience. I love animals and wildlife and love to instill love for the world around to the children.
Bahama Mama
Київ
Інформація про виконавця: Вітаю! Мене звати Альона і я буду рада долучитися до допомоги батькам, в родині яких зростає маленьке непосидюче щастя - малеча віком від 1,5 рочків. Звісно, це величезна відповідальність, яка вимагає відповідної освіти й досвіду, знань й умінь, а найголовніше – поваги до правил родини і маленької особистості – дитини. Що ж я маю в своєму арсеналі з вищезазначеного ? Повну вищу педагогічну освіту ( мистецька освітня галузь), досвід роботи становить понад 18 років і він триває й зараз. Відповідальне ставлення до роботи і своїх обов’язків. Знання й уміння, здобуті протягом тривалої роботи в освітній сфері і, звісно, виховання свого 13-річного щастя не пройшло повз. Повага до особистості дитини, прагнення її чути й розуміти, допомагати й скерувати за потреби, емпатія і субординація, дотримання правил безпеки життєдіяльності (була слухачем проєкту «Всеукраїнська інформаційно-освітня програма з надання першої домедичної допомоги в побутових та екстрених ситуаціях дітям “Життєво”») – ось ключові домінанти, якими керуюся в роботі і житті.
Bahama Mama
Оболонський, Подільський район
Інформація про виконавця: Вітаю! Мене звати Людмила. Ви шукаєте няню-чарівницю для своєї малечі? Люблячи дітей, володіючи педагогічними знаннями, уміннями і навичками, усвідомлюючи як педагог (вчитель початкових класів та образотворчого мистецтва) значущість своєї роботи, величезну відповідальність за життя і здоровʼя дитини (маю також юридичну освіту) та практичну готовність результативно виконувати покладені на мене обовʼязки, зможу бути надійним, всебічно відповідальним вихователем, наставником і другом для Вашої малечі, а також незамінною помічницею для батьків. Маю досвід роботи як в школі, так і у родинах (з дітками від народження до 6 років). Знаю, як зробити навчання і розвиток дитини цікавими (маю власно розроблений яскравий і різноспрямований дидактичний матеріал). Високий рівень володіння мною державною мовою (наявність державного сертифікату) сприятиме розвитку мовленнєвих здібностей дитини, умінь формування думок та правильної вимови у дитини. Та головне - це любов до малечі, якої, як на мене, не можна навчитися, закінчивши безліч педагогічних вузів. Я сучасна, творча, сповнена креативними ідеями і позитивна людина, закохана сповна в своє життя. Люблю весь світ, тому його вивчаю. Навчу і Вашу малечу любити життя! Догляну, розважу, заколишу, приготую, нагодую, намалюємо і маму, і тата, зробимо аплікації, іграшки із фетру, зліпимо щось чи то з тіста, чи то з пластиліну, а ще, звісно ж, поспіваємо добрих пісень!
Bahama Mama
Чорнобильська 21, кв. 52
Інформація про виконавця: За освітою -психолог. Працювала практичним психологом в школі 3 роки. З 2013 року працюю нянею в сім'ях. Маю досвід роботи з дітьми з перших місяців життя до 10 років. Займаюсь вихованням дітей все своє життя, починаю з виховання молодших сестер та брата і до тепер, тож бачу в цьому своє покликання. Я спокійна, врівноваження, терпляча, вигадлива, з задоволенням граюся з дітьми в будь які ігри, чітко дотримуюсь методів виховання батьків. Вважаю що моє завдання, як няні, полягає в забезпеченні безпеки вашого малюка, в допомозі пізнання світу та всебічному розвитку дітей.
Bahama Mama
вулиця Полковника Шутова, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я - Настя, 18-річна студентка, майбутній лікар, активна та комунікабельна. Маю величезний досвід спілкування з малечею різного віку, адже завжди була оточена дітками, наглядала за ними та розважала. З дітьми шкільного віку вивчу уроки чи почитаю, з дошкільнятами пограю активні ігри, а немовлят переодягну чи покормлю і заколисаю. Працюю на дитячих зонах Bahamamama. Активна, маю хорошу фізичну підготовку, тому легко проведу активно час з Вашою малечею, пограю у хованки чи квач, або, якщо потрібно, носитиму дитину на руках. Вмію готувати, трошки малюю і можу вигадати класну гру.
Bahama Mama
вулиця Нижній Вал, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Вітаю! Мене звати Юлія. За моєю спиною вища педагогічна освіта та робота в дитячому садочку за методикою Марії Монтессорі, яка гарантує розвиток вашої дитини в найкращому вигляді🤗 Мої навички охоплюють не лише педагогічний багаж, а й багаторічний досвід роботи з дітьми від народження до 12 років. У старших групах садка я успішно готувала дітей до школи, розкриваючи їхні таланти та розвиваючи навички🙌🏻 Особисто в мене є чудовий досвід батьківства, маючи 4-річну доньку. Я також пройшла курси домедичної допомоги і володію санітарною книжкою, що забезпечить вашій родині додатковий рівень безпеки🕊️ Звертайтеся – буду рада бути частиною вашого родинного шляху!
Bahama Mama
проспект Романа Шухевича, Київ, Україна
Інформація про виконавця: За освітою вчитель початкових класів, працювала в сім'ях нянею, репетитором. Можу займатись із дітками від 0 до 5 класу, знаю всі предмети (крім іноземних мов) та всі методики. Позитивна, відповідальна.
Bahama Mama
Київ
Інформація про виконавця: Мені 32 роки. Маю досвід роботи з дітками з 2012 року. Працювала в закладах дошкільної освіти вихователем, вихователем у школі на групі продовженого дня з дітками молодших класів, вихователем у центрі розвитку та нянею. Працювала з дітками віком від 6 місяців до 12 років. Знаю різні розвиваючі методики відповідно до віку дитини, психологічні етапи розвитку дітей. Можу організувати цікаво та пізнавально час для дитини, активні ігри. Люблю діток і все життя працюю з ними. Дотримуюсь всіх побажань батьків щодо виховання їхньої дитини. Кожну дитину вважаю особистістю і поважаю та підтримую її інтереси, допомагаю розкрити в дитині таланти. Я терпляча та врівноважена, конфліктні ситуації між дітками.допомагаю вирішувати шляхом «переговорім», з дитиною домовляюся, все пояснюю. Допомагала сестрі від народження племінника, тому і з малючками можу допомагати. Зараз вивчаю англійську мову.
Bahama Mama
проспект Леся Курбаса, Киев, Украина
Інформація про виконавця: Люблю дітей, творча, креативна, обожнюю займатись творчістю з дітками!
Bahama Mama
провулок Металістів, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я - досвідчена няня, яка розуміє, що кожна дитина - це індивідуальність, якій потрібно допомогти розвиватися, пізнавати світ, та просто бути другом 😊У мене є досвід роботи з дітьми різного віку, включаючи дітей від 6 років в сім'ї закордон, де ми разом вивчали англійську мову, водила малюків на гуртки та разом готували українські страви. Окрім цього маю досвід і з меншими дітками у свої сімʼї 🌸Також маю навички та знання MARCH, тому зможу точно забезпечити безпеку малюка та надати йому першу медичну допомогу в разі потреби. Зараз я перебуваю процесі вивчення методики раннього розвитку дітей🤗У вільний час люблю займатися командним спортом, гуляти, співати та готувати😌
Bahama Mama
Лесная, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю великий досвід роботи (10 років) з дітками від народження і до садочка/школи. Маю чудові відносини з обома сім'ями, в яких працювала. Охайна, працьовита, чиста українська мова. Люблю сімейний затишок, порядок в голові, на голові і всюди :) Ніяких шкідливих звичок, маю характер "матусі-квочки") Зважаючи на досвід, можу щось порадити стосовно розвитку та догляду за дітьми, але завжди поважаю думку батьків.
Bahama Mama
Киев, Україна
Інформація про виконавця: Маю вищу педагогічну освіту. Навчаюсь на психолога. Працювала вихователем у приватному дитячому садочку. Маю досвід роботи з дітками різних вікових категорій, близько 10 років, діти дошкільного віку. працювала з особливою дитиною, з дівчинкою у якої був "синдром дауна". коректуючим педагогом. Маю досвід роботи з двома дітками (1 рік і 8 місяців, та 5 років) в одній сім'ї. працювала в сім'ї з хлопчиком 4 роки. Маю досвід роботи вахтовим методом. Працювала викладачем погодинно, розвивала діток по віку. Можу забезпечити догляд за дітьми дошкільного віку: Гігієнічні процедури, розвиваючі ігри, прогулянки, годування. Відповідальна, уважна, порядна, не заміжня, маю свого сина, якому 8 років. Не курю, є водійські права та особистий автомобіль. Люблю працювати з дітками, маю підхід до дітей, завдяки досвіду, прочитаним книгам та тренінгам, пройшла школу для батьків та курси: "сексуальне виховання" і "чому діти брешуть". Люблю тварин, прогулянки. Ваше чадо буде в добрих і надійних руках. З радістю допоможу у вихованні вашого малюка.
Bahama Mama
Голосіївський проспект, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Привіт! Я навчаюсь у вищому закладі Києва, на педагогічному факультеті. Я легко знаходжу спільну мову з дітьми та дуже люблю проводити з ними час. Маю чимало досвіду організації заходів для дітей закордоном та в Україні (від 3 до 12 років). Також допомагаю виховувати молодших братів та сестер. Для мене робота нянею це не просто робота, це те від чого я дійсно отримую задоволення, саме тому я і обрала майбутню професію, яка повʼязана з дітьми. Я дуже дбайливо ставлюся до дітей, дбаю про те, щоб діти відчували себе комфортно і звісно безпека дитини для мене на першому місці.
Bahama Mama
Київська обл., м.Вишгород
Інформація про виконавця: Я, Валентина, маю технічну освіту, проживаю в м. Вишгород з 2021р, до цього мешкала Києві, Оболонь. Нянею працюю з 2004р. Маю досвід роботи з дітками від народження до 7 років, вмію вибудовувати режим дня малюка, готувати їжу, вводити прикорм. Прогулянки і спілкування з малюком обов'язкові. Притримуюсь всіх побажань та рекомендацій батьків. Всі мої дітлахи були ситі, спокійні, захищені, перебуваючи зі мною. Рада буду відповісти на всі запитання. Я порядна, доброзичлива, відповідальна, надійна, комунікабельна. Маю надію на тривалу співпрацю.
Bahama Mama
Київ
Інформація про виконавця: Мені 52 роки. Досвід роботи нянею-помічницею по дому вже понад 15 років. Працювала з різною віковою категорією діток з 4 місяців до 8 років. Я без шкідливих звичок, в хорошій спортивній формі, з любов’ю до дітей, позитивна та відкрита людина, легко знаходжу спільну мову та контакт з дітками,активна, ініціативна. В роботі прислухаюся до побажань батьків, застосовую індивідуальний підхід до розвитку та занять з дітьми, адже кожна дитина особистість зі своїм характером, темпераментом, інтересами. Займаюся різноманітними творчими заняттями, ліпка, малювання, аплікації, вивчаємо пісеньки, віршики, досліджуємо навколишній світ разом. В роботі з дитиною, перш за все, стану їй другом.
Bahama Mama
вулиця Ентузіастів, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Була у Великобританії 1,5 року, працювала в дит.садку. Переконалася, що дітки скрізь однакові і не можуть існувати без любові…Надійність, уважність та безмежна любов до діток. Хочу, люблю і можу… Досвід роботи з немовлятами від 5 місяців, тоддлерами від 1,6 рочків та дошкільнятами 2014 – 2022 Childcare Specialist, Nursery, UkraineWorking with children aged 2-7 years of age with a range of abilities and learning difficulties ● Coordinating and planning activities of the nursery ● Implementing policies and procedures to ensure Health & Safety ● Initiating and running activities which stimulate children ● Ensuring staff and parents are well informed ● Meeting parents and encouraging their involvement ● Identifying development issues in children ● Ensuring that all daily routines are adhered to ● Administration and completing the required reports ● Liaising with parents to resolve problems ● Preparing children for school (teaching math, reading, English, etc) ● Helping new children to settle 2018 – 2022 Freelance Childcare Specialist, UkraineWorking as a private childcare specialist with children of a variety of ages from infant to school age • Supporting children in their daily activities • Planning learning programs and ensuing stimulating environment • Identifying and dealing with concerns in children development • Keeping detailed schedules of children’s progress, routines, and interests • Regular and comprehensive reporting to parents • Ensuring engagement of parents 2022-Dodford farm-nursery(6monts-2.6years), England. Acquaintance with the surrounding world, learning and development of children 2022-2023-Food and beverage assistant, England • Provide a professional and efficient service to customers • Comply with all regulations under the ‘Health & Safety at Work Act, Fire Act and COSHH’ • Attend training sessions and staff meetings
Bahama Mama
Київ
Інформація про виконавця: Маю досвід роботи з малюками більше 15 років. З задоволенням проводжу час в роботі з дітлахами. Багато років працювала в багатодітній родині. З задоволенням стану в нагоді мамам і другом для їхніх діток
Bahama Mama
Архітектора Вербицького 11
Інформація про виконавця: Мені 24 роки, заміжня. Нещодавно з чоловіком переїхали до Києва Не маю шкідливих звичок. Маю бажання проводити час з дітками та надавати змогу мамі приділити час для себе!) Я енергійна людина, тому енергії хватить на ігри з дітьми) Можу грати з вашими дітками та доглядати, добре проводити разом час, погодувати за потребою, Вмію знаходити спільну мову.Мені подобається проводити час разом з дітками і загалом їм теж подобається 😊
Bahama Mama
вулиця Волинська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Стану другом для Вашої малечі 🙂 Легко знаходжу спільну мову з дітками різного віку. Маю власну дитину, з якою займаюсь по методиці Глена Домана, Монтессорі та в постійному пошуку нових цікавих методик для розвитку та вдосконалення навичок. Цікавлюсь дитячою психологією. Впевнена в своїх діях, врівноважена, не конфліктна. Легко підлаштовуюсь під настрій дитини та побажань батьків. Робота з дітьми - це завжди позитивні емоції. Обираю бути дитячою феєю, тому що вмію ладнати з дітками, хочу зробити свій гарний внесок в світогляд та розвиток діток. Ладнаю з дітками різного віку. Немає поняття легший чи важчий вік, потрібен просто підхід, стиль спілкування та взаємодії відповідний. Улюблені дитячі книги - це контактні. З цими книгами можна грати по-різному: крутити, трясти, качати, навiть дути на неї i гладити. Дитина буде брати активну участь в iсторiї та взаємодіяти з головним героєм книжки на кожному розвороті. Цікаво навіть дорослим. Практикую пальчикові ігри. Вони розвивають моторику та фантазію. Для більш дорослих діток їх також можна використовувати додаючи різноманітні ігри з пластиліну тощо. Головне «Так» в роботі з дітьми це почути та відчути їх настрій та емоції. Налаштувати на взаємодію, заохотити в дитині ініціативу. Головне «Ні» - це небезпечні ігри, мультики. Майбутнє належить тільки дітям. Дитинство й майбутнє наших дітей має бути прекрасними.
Bahama Mama
Київ
Інформація про виконавця: Мене звати Олена. Мені 49 років. Веду здоровий спосіб життя, без шкідливих звичок. Маю досвід роботи нянею більше 4 років. Працювала з дітками різного віку: від десяти місяців до семи років. Маю досвід роботи одночасно з двома дітками в родині. У всьому дуже уважно прислухаюсь до всіх побажань батьків. Все що стосується розвитку, виховання, режиму дня, їжі- узгоджую з батьками. До кожної малечі індивідуальний підхід, враховуючи інтереси і вподобання дитини. Вмію домовлятися та вирішувати конфліктні ситуації. Маю спокійний, врівноважений характер. До дитини ставлюсь з повагою та любов'ю, усвідомлюючи, що це маленька особистість. Спілкуюсь спокійно. Постійний діалог, роз'яснення, переключення уваги, без будь- яких покарань, крику. З дітками багато спілкуюсь, під час прогулянок вивчаємо навколишній світ. Займаюсь всебічним розвитком малюка: малюємо різними фарбами (акварель,гуаш,пальчикові), фломастерами, олівцями; ліпимо з кольорового тіста, пластиліну; читаємо книжечки,збираємо з конструктору; граємось іграшками... Маю власних майже дорослих сина та доньку, і відповідно всебічний досвід їх виховання. 01.2019-02.2021,м.Київ,дівчинка віком 2 місяці. Графік роботи:5 днів на тиждень,повний день. Обов'язки:повноцінний догляд за дитиною:прогулянки,годування,БЛВ прикорм...). Причина завершення співпраці: родина переїхала за місто 02.2021 -02.2022, м. Київ, хлопчик 5 років. Графік роботи - пів дня. Обов'язки: *підготовка до школи (прописи,читання); *прогулянки на свіжому повітрі; *ігри за віком; *читання книжок,складали з лєго; *відвозила на гуртки. Причина завершення співпраці - початок війни 04.2022 - 12.2022, м. Київ, дівчинка 1 рік Графік роботи - повний день. Обов'язки: *ігри за віком; *годування; *вкладання спати з пісенькою або з книжечкою; *прогулянки на свіжому повітрі. *читання книжок,малювання олівцями,гра з тістом(вирізання формочками,ліпка),тощо. Причина завершення співпраці - родина поїхала за кордон. 2023 - 01.2024 м.Київ дівчинка 2.3 роки Графік роботи - 5/2 з 10:00 до 18:00. Обов'язки: *приготування їжі; *прибирання за дитиною; *гігієна; *прогулянки на свіжому повітрі; *ігри за віком; *відвідування розвівашок,ігрової кімнати; *вдома малювання фарбами,ліпка з пластиліну,читання книжечок. Причина завершення співпраці - дитина пішла у садок.
Bahama Mama
Киів
Інформація про виконавця: Мені 29 років , маю освіту психолога та досвід роботи нянею у сім’ях 5 років. Заміжня, власних дітей не маю. Працювала з різною віковою категорією діток від 3 до 7 років. Я дуже емпатійна, позитивна та відкрита людина, легко знаходжу спільну мову та контакт з дітками, всі мої вихованці відразу йшли на контакт. Досить стресостійка та гнучка, завжди йду на зустріч, ніколи не нав’язую свою точку зору. В роботі прислухаюся до побажань батьків і чітко виконую їхні вказівки, застосовую індивідуальний підхід до розвитку та занять з дітьми, активні ігри та творчі заняття, все що подобається дитині будемо займатися. Добре знаю методику Монтессорі, навчаю діток пісень англійською мовою, досліджуємо разом навколишній світ, спортивні заняття, дуже багато спілкуюся з дітками, маю власну нескінченну історію про «Маму-равлика». Поважаю особистість дитини. Легко домовляюся з дитиною у критичні моменти, пропоную альтернативу, допомагаю дитині знайти спільну мову з однолітками, адаптуватися у соціумі, допомагаю проживати емоції, підтримую дитину в будь-якій ситуації.
Bahama Mama
Проспект Правди, 6
Інформація про виконавця: Любляча діток,чуйна, відповідальна,щира, люблю порядок, спорт,готую з задоволенням, отримую радість від життя і роботи.
Bahama Mama
проспект Петра Григоренка, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мене звати Людмила, мені 28років. Люблю та поважаю дітей, з радістю проводжу з ними час. Зі мною завжди буде цікаво. За освітою я вихователь та психолог, тому добре знаю та розумію дітей, особливості їх розвитку та як допомогти зростати щасливими. Вихователем я пропрацювала 6 років. Як няня - більше року. Маю досвід роботи з дітками від 1 року до 6 років Останній рік у садку я працювала з дітками молодшого дошкільного віку, з ними ми активно розвивали мовлення, дрібну моторику рук, виконували багато творчих завдань, досліджувати світ, співали, грали рухливі ігри та гуляли. Працюючи нянею я відводила/забирала дитину зі садка, завжди робила красиві зачіски дівчинці , готувала смачну та корисну їжу, проводила заняття з підготовки до школи, також ми грались та багато гуляли. Я дуже творча особистість: знаю безліч технік малювання з дітками, можу зробити дидактичну гру з підручних матеріалів, вмію робити безпечний пластилін для діток та вигадувати багато цікавого. У вільний час захоплююсь бісероплетінням, вишиваю нитками, вʼяжу. Я активна, життєрадісна, без шкідливих звичок. Відповідально ставлюся до своїх обовʼязків та завжди в пріоритеті побажання та рекомендації батьків.
Bahama Mama
вулиця Булгакова, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мені 25 років. Я дисциплінована і відповідальна людина, яка розуміє дитину і з радістю буду знайомити її зі світом. Маю досвід роботи нянею в сім'ях та вихователем в дитячому садочку- 6 років. Допомагала досліджувати світ діткам різних вікових категорій, а саме від 7 місяців до 6 років. Маю педагогічну освіту- дошкільна педагогіка та психологія. Знайома з методиками по ранньому розвитку дитини, знаю багато віршиків, пісень, пальчикові ігри. Завжди прислухаюся до побажань батьків, стосовно методики чи інших моментів. Під час роботи з дітками в сім'ях в мої обов'язки входило:прогулянки, гігієна, годування, розвиваючі заняття відповідні до віку, вкладання на сон. Постійно вдосконалюю свої знання в області дитячої психології-читаю відповідну літературу.
Bahama Mama
вулиця Олександра Кошиця, 4, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Люблю діток, комунікабельна, весела)) Досвід роботи понад 3 роки. Працювала з дітками різних вікових категорій від грудничків до школярів. Працювала вихователем в дитячому садочку з віковою групою 3-4 роки, 5-6 років. Люблю співати, музику, проводити час на природі, грати у волейбол. Проводила заняття з раннього розвитку в дитячому садочку. У мене освіта психолога, готова справлятися та корегувати різні вікові кризи у діток. Дотримуюсь всіх побажань батьків щодо виховання дитини та режиму дня. Працювати з дітками то моє покликання))
Bahama Mama
Бровары, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Доброго дня) Мене звати Валентина, за освітою фізрук-хореограф, психолог. кондитер,лаборант хіміко-бактеорологічного аналізу.Досвід роботи з дітками-16років,маю дорослу доньку. Працюю з дітками з народження(1міс.-6рочків). Готую домашню кухню й залюбки, якщо потрібна допомога по кухні-допоможу. В ранньому віці привчаю до горщика. Активна,спортивна,енергійна,добра,ввічлива,маю велике терпіння.Полюбляю танцювати та співати,граю в теніс,волейбол, футбол,в'яжу дитячі іграшки та речі.За потребою роблю немовлятам розвиваючий масаж.Розповідаю українські народні казки,різні віршики,вивчаємо дитячі пісеньки,займаюся сенсорікою та фітнесом,тобто спортивними,розвиваючими вправами.Багато часу проводжу на свіжому повітрі.
Bahama Mama
вулиця Івана Сергієнка, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Вітаю! Мене звати Людмила;) Маю бажання працювати з дітками, дарувати  їм свою любов та навчати  їх. Маю досвід роботи в дитячих садочках ще за часів перших років незалежної України. З 1992 по 1999 роки  працювала вихователем в дитячому садочку. У цей час я мала досвід роботи з дітьми різного віку від півтора до 6 років. З березня 2022 року у мене з'явився новий досвід. Я мешкала в Стамбулі та працювала в різнонаціональних сім'ях. Це був чудовий час, де я приділяла увагу тільки одній дитині, навчала її любити навколишній світ, спостерігати як дитинка змінюється, навчається, завдяки  моїм зусиллям було дуже приємно. В цей час я доглядала за дівчинкою з 8 місяців до 1,6 року. З грудня  2022 по квітень 2023 років  працювала погодинно з 3-х та 2-х  річними дівчатками та  з хлопчиками 7 місяців та 4 роки. Також  мала короткий досвід догляду за двійнею з  5 місяців.     Я люблю рухливі ігри з дітьми. Якщо батьки не проти, можемо танцювати чи бігати разом з моїм вихованцем. Також придумую різні цікаві ігри з іграшками, щоб дитині було цікаво. Люблю малювати, ліпити, вивчати навколишній світ разом зі своїми вихованцями. В своїй роботі керуюся правилом: йди за дитиною, але не дозволяй маніпулювати собою. Вважаю, що дитина має дотримуватися певних правил, але й підтримую самостійність. Впевнена, що  багато залежить від власного прикладу, але найголовніше - це здоров'я та безпека дитини.   Про себе можу сказати, що я досить активна людина. Люблю ходити пішки,  Подорожі - моє найулюбленіше заняття. Якщо не має змоги подорожувати далеко, то завжди можна знайти щось цікаве поряд. Читаю книги, іноді малюю чи вишиваю.  Люблю фотографувати та знімати відео природи.  Мій девіз: " Ніколи не нудьгувати,  дарувати позитивні емоції, вчитися новому, незважаючи на вік"
Bahama Mama
вулиця Блакитного, 8, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю досвід роботи з різного віку дітками, зараз працюю в приватному дитячому садочку. Цілеспрямована ,весела ,люблю дітей ,маю педагогічну освіту та розвиваюсь в своєму напрямку ,охайна ,обережна ,гарно готую ,люблю займатись з дітьми та привчати їх до творчості
Bahama Mama
Голосіївський, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Комунікабельна, розумна, товариська, весела, енергійна, оптимістка, а ще відповідальна, працьовита, наполеглива. Працюю з дітками від двох років, маю багаторічний досвід в різних сім,ях, в різних форматах (погодинно, часткова зайнятість, або на вихідних).Свій досвід почала здобувати в 1994 році, працювала з хлопчиком з 2 років і до закінчення початкової школи, останні 12 років працюю безперервно, надаю різноманітні освітні послуги:-як няня -можу доглянути, приготувати, нагодувати, забрати/привезти, погратися, провести цікаво час та інше;-як гувернантка - можу розповісти багато цікавого, відповісти на дитячі питання та заохочую їх задавати, почитати, помалювати, поспівати, потанцювати, побешкетувати.-як домашній вчитель- готую до школи та можу навчити читати, писати, рахувати, думати. Надаю супровід для учнів 1-6 класів з усіх предметів шкільної програми. Вмію навчати, пояснити зрозумілою мовою складні речі, донести важливе, зосередитись на головному.- як людина можу навчити всього, того чому вчу і свого сина, і "своїх" дітей(вихованців),з якими працювала. Маю 2 вищі освіти; економічна та педагогічна, незакінчена. Здобуваю рівень магістра в університеті ім. М. Драгоманова (початкова освіта). Працюю вчителем у школі. Заміжня, маю сина 16 років. English pre intermediate Працюю з батьками, які розділять мої погляди і ставлення до важливих моментів:-про шкідливий вплив гаджетів на здоров'я та психіку,-про важливість прогулянок на свіжому повітрі ,здорове харчування, активний відпочинок, позитивні емоції.-про користь спілкування живою мовою та як наслідок, читання і саморозвиток.
Bahama Mama
вулиця Межова, Київ, Україна
Інформація про виконавця: 💯Дуже люблю проводити час з дітьми, весело та з користю. При істериці в ігровій формі можу домовитися з дитиною. ⭐Намагаюся бути правою рукою для батьків у всіх питаннях, що стосуються виховання та догляду за дитиною. Привчаю дітей до порядку, допомагаю їм бути розкутими та товариськими. Головну увагу звертаю на розвиток інтелектуальних, творчих та комунікабельних здібностей кожної дитини. 👩‍🏫Маю знання по догляду за дітьми різного віку, методики та прийоми надання першої долікарської допомоги.
Bahama Mama
Дніпровський район
Інформація про виконавця: Маю педагогічну освіту,працювала з дітьми від 6 років. Є досвід прогулянкової няні,супровід на гуртки,допомога по господарству( доручення,закупки,прибирання тощо). Водійське посвідчення з 18 років,авто хетчбек, можу працювати як автоняня на лівому березі Києва. Активний водій протягом останніх 7 років. Маю досвід з прибирання квартир та офісів. Наявність камер та домашніх тварин не лякає( але маю алергію на пухнастих котів). Проживаю з донькою- підлітком,папугою та хом' яком. Я відкрита,позитивна, чесна, відповідальна людина з почуттям гумору :) Освіта: Педагогічний коледж, Педагогічний університет ім. Драгоманова
Bahama Mama
Київ
Інформація про виконавця: Мені 25 років, я не одружена, власних дітей не маю. За освітою я педагог, психолог, керівник гуртка, вчитель образотворчого мистецтва. Маю досвід роботи з дітками понад 5 років з дітьми різних вікових категорій. Без проблем знаходжу спільну мову з кожною дитиною. Розвиваю у дітей креативність, творче мислення, пам’ять, увагу. Маю досвід роботи як у садочку так і у сім’ї. Я відповідальна, комунікабельна і, перш за все, працюю з любов’ю до дітей. Розумію етапи вікової дитячої психології. Підтримую заведені та встановлені правила в родині. Для мене важливий момент - це комунікація з батьками, дотримання та підтримка їхніх методів виховання дитини. Няня і батьки як одна команда - з одним баченням. Працюю на результат, радію досягненням своїх вихованців, адже бачу плоди свої роботи.
Bahama Mama
Київ
Інформація про виконавця: Маю вищу педагогічну освіту, вчитель початкових класів. Пройшла курси медсестра ГО. Працювала 26 років у школі за спеціальністю вчитель початкових класів. Вже 8 років працюю у сім'ях нянею, нянею-гувернанткою. Шкідливих звичок немає, веду ЗОЖ. Добра, весела, порядна жінка, люблю і позитивно дивлюся на життя. До цього намагаюся залучати і дітей, які поряд. Знаю і вміло застосовую на практиці сучасні методики розвитку діток. Маю індивідуальний та творчий підхід до кожної дитини. Весело і в той же час пізнавально проводжу звичайнісінькі прогулянки. Катаюсь на велосипеді, плаваю разом з дітьми, можу навчити грати в шашки, шахи. Захоплююсь вишивкою, в'язанням, малюю, люблю музику. За 8 років роботи нянею було чотири сім'ї, де працювала по 1-2,5 років. Сім'я, дитина - 4 роки Повний догляд та розвиток згідно віку. Підготовка до школи, догляд за дитячим гардеробом. 2 сім'я, дві дівчинки – 3 та 10 років. Повний догляд та розвиток відповідно до віку, приготування їжі, догляд за гардеробом дівчаток, прогулянки, ігри, поїздки в кіно, театр, Лікування під час хвороби, відвідування лікаря, процедури згідно з приписом лікарів. 3 сім'я, два хлопчики школярі: 8 та 11 років) Забрати зі школи, відвезти на гуртки, годування, підготовка ДЗ, догляд за гардеробом, іноді приготування вечері, прогулянки, ігри. Влітку працювала подобово на дачі, з повним доглядом. 4 українська сім'я в Італії, хлопчик 11 років. Особлива дитина. Повний догляд та розвиток, відповідно до потреб. Підготовка та проведення уроків, приготування та годування, догляд за гардеробом, ігри, прогулянки, поїздки, плавання, ігри в шашки, збирання лего, малювання на природі. Вивчення дорожніх знаків, марок автомобілів. Все те, що цікаво хлопчику)
Bahama Mama
вулиця Євгенія Харченка, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Освіта : вища педагогічна, викладач світової художньої культури ■Додаткова освіта Інститут коучінгу курси першої домедичної допомоги прослухала курс " Робота в сім'ї з особливими дітьми" ■Досвід роботи: нянею- гувернанткою 18 років з дітьми від 2 до 11 років в різних сім'ях. ■Посадові обов'язки - виховання та розвиток дітей за віком ( використання методик розвитку, дидактичного матеріалу, читання, малювання, музичний супровід, тощо) - чітке дотримання режиму дня - догляд та організація дитячого простору - догляд за дитячими речами - приготування їжі, враховуючи вік, стан здоров'я та вимоги батьків - гігієна дитини - прищеплення дитині нівичок самостійності - супровід дітей на гуртки, в школи розвитку, басейни, тощо - відвідування медичних закладів та виконання рекомендацій лікарів - організація дозвілля дітей ( самостіний підбір та відвідування мистецьких заходів, музеїв, театрів) - повний контроль стану здоров'я та емоційного стану дітей - супроводження в поїздках (збір речей, аптечки, іграшок, всього необхідного)- - регулярний звіт батькам (ведення щоденника, фотозвіт) - упередження травм та позаштатних ситуацій (спостереження та аналіз небезпечних моментів) ■ Ключові навички - вміння працювати з дітьми різного віку - великий досвід праці з двома дітьми (також різностатеві) - знання та постійний розвиток в галузі дитячої психології та педагогіки - ключові знання з медицини та навички надання першої домедичної допомоги - акцент на етичне та естетичне виховання - музична освіта - навички міжособистного спілкування. - базова англійська, володіння українською ■ Професійні досягнення - оскільки отримала великий досвід роботи с двома дітьми, то переконалась в обов'язковому впровадженні заходів по зміценню дружби та взаємодопомоги між братами та сестрами. - позбавила страху вихованців (темрява, собака) - вирівнювала емоційний стан дітей власним спокоєм і рівновагою - завжди працювала в інтересах дітей і батьків, іноді собі в мінус - підбирала самостійно фахівців для додаткового розвитку, враховуючи темперамент дітей та їх вподобання - отримувала подяку батьків за те, що вони в спокої, коли діти зі мною. - великий успіх у поповненні за короткий час лексичного запасу вихованців та випередження вікового розвитку. ■Особисті якості корисні в роботі - доброта -життєрадісність - пильність - емоційна стабільність - акуратність - самостійність в прийнятті рішень - оптимізм - постійний саморозвиток - не пліткую
Bahama Mama
вулиця Княжий Затон, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Вітаю! 🌸Мене звати Інна.Мені 47 років.Я люблю працювати з дітками.Маю досвід роботи протягом 3,5 років з дітьми від 1,5 до 16 років. Ще в школі мріяла працювати у дитячому садочку. Мій досвід роботи нянею пов'язаний з дитячими кімнатами у ресторанах. Оскільки я не маю спеціальної освіти, із задоволенням опановую тонкощі психології та поведінки дітей у процесі роботи.Також працюю у сім'ях коли потрібно гарно провести час з малечею поки матуся пішла у справах.З дітками займаюся:✅ творчим розвитком;✅ розвиваючими іграми;✅ пізнанням навколишнього світу;Піклуватимусь про вашу дитину та активно проводитиму з нею час.Зроблю для малечі або разом з нею листівку, аплікацію, орігамі 🪷Протягом року працюю з особливими дітками, які мають порушення розвитку
Bahama Mama
вулиця Київський шлях, Бориспіль, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Я, Наталія, надійна няня , яка прагне поліпшити догляд за дітьми… Легко і з радістю знаходжу спільну мову з дітьми , умію зацікавити і грайливо привчаю малюків до горщика..умію тримати увагу, так як довгий час проводила заняття ритміки і бебі данс в дитячих садочках.. володію методикою розвитку раннього та дошкільного віку .Моє кредо : роби , що любиш і даруй радість і посмішку… Маю водійське посвідчення і стаж за кермом 15 років , також маю санітарну книжку.
Bahama Mama
вул. Приміська, 24, Новосілки, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Студентка, навчаюсь в університеті Шевченка ; на спеціальності філолога англійської і перської мови. 3 курс. Маю Cambridge English сертифікат рівня B1+ , вільний час проводжу в спортивному залі, або курсах англійської і іспанської мови.ДОСВІД: працювала нянею для дівчинки 1.3 роки , годування, прання , приготування їжі.Також працювала нянею для дівчинки 4 рочки , розвиваючи ігри , картки Домана, англійська в граючій формі.З малку виростила сестричку , починаючи від народження майже усі потребам виконувала я( мама боялася на перших етапах взаємодіяти з сестричкою, тому я була саме тим 10-ти літнім вчителем для своєї мами!😊Також маю посвідчення водія, категорія В
Bahama Mama
Панча
Інформація про виконавця: Мені 46 років, і вже 8 років я присвячую своє життя дітям. Від маляток у віці 4 місяців до маленьких динамічних 7-річних енергетиків – я знаю, як робити їхні дні цікавими та насиченими🌟 Няня – це моє призвання, і я обожнюю кожен момент, проведений з дітьми. Разом ми вивчаємо навколишнє середовище, розвиваємо моторику, влаштовуємо веселу руханку та захоплюючі співанки🤟🏻 Мої якості включають доброту, позитивний настрій, врівноваженість та здатність швидко знаходити компроміс. Зі мною Ваші дітки відчуватимуть безпеку та радість у кожному моменті🥰 Найулюбленіша книга - «Золото царя Мідаса»; головний меседж – цінувати тих, хто поруч і не давати багатству керувати тобою🤞🏻 ✔️Головне «Так» – давати дитині розвиватися як особистості ✖️Головне «Ні» – дитина має знати межу дозволеного
Bahama Mama
вулиця Пономарьова, Коцюбинське, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Ще з шкільних років я знала, що моє життя буде поєднане з доглядом та навчанням діток, тому обрала для себе педагогічний напрямок навчання. Працюю з дітками вже 7 років, маю досвід з різною віковою категорією діток - від 1 до 6 років. Наявний також досвід роботи з дітками з особливими потребами. Можу розважити дитину різними способами: читання книжок, рухливі ігри, сюжетно-рольові ігри, малювання, ліплення, аплікації, конструювання. Роблю акцент на всебічному розвитку малечі. Разом ми активно досліджуватимемо цей світ. Також проводжу заняття по підготовці до школи. Я спокійна, терпляча, з безмежною любов'ю до дітей, добра, пунктуальна, комунікабельна. Моє хобі: фотографія( фотографую як дорослих так і дітей), спорт ( біг), подорожі.
Bahama Mama
вулиця Предславинська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мене звати Тетяна, і я - досвідчена няня з великою любов'ю до дітей та турботою про їхнє благополуччя. Головне правило, що кожна дитина - це цілий всесвіт🪐 Дітки завжди тягнуться до мене, оскільки я розумію та поважаю їхні потреби та індивідуальності) Маю досвід роботи в родині з дівчинкою 5 років, де виконувала різноманітні обов'язки, включаючи готування смачної та корисної їжі для всієї родини. Від готування я отримую велике задоволення, тож Ви можете бути впевнені, що Ваші діти отримають смачні та збалансовані страви за потреби🥧 Також я віддана здоровому способу життя, тому не вживаю алкоголь та табак. Моє серце належить йозі та танцям, а мій рухливий дух збагачується кожним новим кроком🧘🏻‍♀️ Полюбляю насолоджуватися кавою та є прихильником домашніх тваринок, зокрема котів. Мої інтереси наповнені різноманіттям: я палко обожнюю настільні ігри, вмію зануритися у світ наліпок та вирізання, а моє творче запалення відображається у колишній професії - флориста-дизайнера! Це забезпечить діткам не лише уроки веселощів, але й розвиток креативності👩🏻‍🎨 Для мене важливо не тільки дбати про дітей, але й бути на одній хвилі з батьками. Я розумію, що довіра і злагода з Вами - ключ до успішної роботи няні!) ✔️Моє головне правило «Так»: дитина - це дослідник, тому має пізнавати цей світ через свій досвід; треба обговорювати з батьками момент - що категорично так, а що категорично ні. ✖️Головне «Ні»: алкоголь при дитині, свари батьків при дитині
Bahama Mama
Межовий провулок
Інформація про виконавця: Мене звати Олена. Мені 47 років. Освіта – педагогічна, лінгвістична – вчитель української мови та літератури, але в школі ніколи не працювала. З дітьми шкільного віку працювала тільки в літніх дитячих таборах. Також є освіта магістра гуманітарно-економічного факультету педагогічного університету - керівник закладів освіти. Характер відкритий, добрий. Інтелігентна та вихована людина.17 років педагогічної практики в закладі дошкільної освіти. Спочатку на посаді вихователя, потім методиста, потім директором ЗДО, яке наразі, знаходиться в окупованому місті. Це причина, з якої я наразі мешкаю в Києві.Дітей розумію і намагаюсь виховувати завдяки гарним книжкам, казкам, музиці, розумінню краси природи та її збереженню.Цікаво працювати з дітьми 2-6 років, але досвід по догляду за немовлятами теж маю. Особливо легко працювати, коли батьки дають чіткі вказівки про режимні моменти дитини.Гра для дітей обовязково повинна бути за віком. Але перевагу віддаю розвиваючим іграм та мовленнєвому розвитку дитини.Улюбленна книга – Василь Сухомлинський «Квітка сонця».На мою думку, дитина має розвивати свою особистість в грі та на прикладі близьких. Тому «Так» - іграм та прогулянкам на свіжому повітрі, «Ні» - зверхньому відношенню до дитини та занадто завищеним вимогам до неї.В своїй взаємодії з дитиною намагаюсь знайти контакт на рівні інтересів малечі та підтримати розвиток особистості. Нав`язування свого бачення у вихованні дитини, вважаю, несумісним із своїм підходом в допомозі батькам.
Bahama Mama
Київ
Інформація про виконавця: Мені 52 років, заміжня, дочці 19 років. Маю педагогічну освіту, працювала вчителем в школі 7 років. Досвід роботи з дітками нянею вже близько 7 років. Працювала з різною віковою категорією діток від народження до 10 років. Є досвід роботи відразу з двома дітками різного віку. Я спокійна, комунікабельна, терпляча, креативна, весела. До малечі ставлюся з повагою, кожна дитинка- це особистість. Роботу свою обожнюю. Гуляю в любу погоду, малюю, ліплю, знаю віршикі, пісні, вмію гратися і навчати у формі гри. Індивідуальний підхід залежно від віку. Безпека дитини на першому місці для мене. Виконую всі побажання батьків щодо розвитку та виховання дитини. До 2015 року працювала педагогом по розвитку дошкільнят, підготовка до (педагогічно-запущені дітки), виконання домашнього завдання.
Bahama Mama
вулиця Михайла Бойчука, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Привіт👋🏻 Я Аліна. Здобуваю вищу освіту у педагогічному університеті за спеціальністю дошкільна освіта. Перед цим закінчила педагогічний коледж з відзнакою за цією ж спеціальністю.Неодноразово проходила практику в дошкільному закладі з 1.5 до 6 років. Працюю в благодійному таборі для дітей які потерпіли від війни, були в окупації або втратили когось з рідних віком від 7 до 14 років. Я харизматична, відповідальна, терпляча, творча особистість. І впевнена в тому, що кожна дитина є особистістю, яка має талант, але його потрібно розвивати, в чому я Вам і допоможу😉Я буду надійною нянею та другом для Вашої дитини, яка принесе яскраві моменти та спогади🌸❤️
Bahama Mama
вулиця Салютна, Київ, Україна
Інформація про виконавця: 2016-2019рр - працювала з хлопчиком від народження до 2,9 років. Графік роботи: з проживанням 7/7 діб. Обовʼязки: повний догляд, гігієна, режим дня, введення прикорму, приготування їжі та годування, розвиток за віком, ігри та прогулянки, догляд за дитячими речами, підтримання порядку. 2019-2022рр - працювала з хлопчиком від 3 років до 5,5 років, хлопчик від народження до 1,6 року. Графік роботи: з проживанням 4/3 діб. Обовʼязки: повний догляд, гігієна, режим дня, введення прикорму, приготування їжі та годування, розвиток за віком, ігри та прогулянки, догляд за дитячими речами, підтримання порядку. 2022-2023рр – працювала з хлопчиком від народження до 1,3 року. Графік роботи: з проживанням 3/3 діб. Обовʼязки: повний догляд, гігієна, режим дня, введення прикорму, приготування їжі та годування, розвиток за віком, ігри та прогулянки, догляд за дитячими речами, підтримання порядку.
Bahama Mama
Вулиця Олександра Бестужева 32 кв 50
Інформація про виконавця: Працювала в дитячому садочку вихователем20 років, 6 років нянею. Першими були двійнята 1.4. Обов' язки :погуляти на вулиці, пограти дома та допомога мамі з малюками.Була з ними ,поки діти не пішли до садочка. Перед школою займалась з одним із хлопців.Другий був хлопчик 2р. Працювала з 9.00 -13.00 Обов'язки :розвиваючи заняття, прогулянка на вулиці. В 5років пішов до садочка вміючи читати та рахувати. Третя дівчинка 1.3р з 12.00-19.00 без вихідних. Батьки могли залишити дитину зі мною на декілька днів. Також брали мене з собою закордон. Так як всі діти були з одного будинка,то на прогулянці могла гуляти з всіма вихованцями.Медична книжка є.
Bahama Mama
Киів
Інформація про виконавця: Доброго дня Шановні батьки! Моє ім'я Анна мені 62 роки проживаю м Ірпінь. У наданні послуг няні працюю 22 роки в сім'ях по 3-4 роки з віком дітей 7,8 міс до 3-4 років Повний догляд за дитиною гігієна , харчування, розвиток за віком. Стресостійка, енергійна, гнучка щодо дітей та батьків. Діти - це любов, турбота ,радість ,натхнення , енергія. Шукаю зайнятість на 2-3 дні на тиждень по 4-6.. годин в області Ірпінь Бучі ж можна нічний час Є можливість взяти дитину додому Хороша квартира багато іграшок ( дитяча кімната) в минулому мали Д / сад З великою радістю допоможу батькам у зручний для них час Бажаючим більше дізнатися про мою діяльність надам рекомендації роботодавців.
Bahama Mama
Київ
Інформація про виконавця: Мені 42 роки, маю двох дорослих доньок. Маю досвід роботи з дітками вже більше 15 років. Працювала з дітками вікових категорій від 1,3 роки та до 6 років. Я дисциплінована, відповідальна людина, яка розуміє дитину і з радістю буду знайомити її зі світом. У мене педагогічна освіта за напрямком вихователь дитячого садочку. Знаю безліч методик раннього розвитку дитини, тому знаю як зацікавити дитину у формі гри і навчати її. Знаю багато пісень, віршів, казок, пальчикові ігри. Маю напрацьований матеріал для цікавих ігор з дітками та творчих занять. Прислухаюсь і готова працювати по особливій методиці від батьків. Працювала декілька місяців у приватному садочку по системі Монтессорі.
Bahama Mama
Валентина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Подол, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Працювала в трьох сім'ях тривалий час. Маю відмінні рекомендації. Дуже люблю дітей, моя донька доросла, онуків не маю! Тому є велике бажання багато часу проводити з дітьми. Наразі проходжу мед.комісію, буду рада допомогти. Люблю собак, обожнюю готувати та пекти)
Bahama Mama
Світлана
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Ломоносова
Інформація про виконавця: Работу няней — гувернанткой считаю своим призванием, так как чувствую физическое и душевное состояние ребенка на интуитивном уровне. Получаю моральное удовольствие от общения с детками. Уверенна, что даже самый маленький ребенок- уникальная личность со своим характером и талантами. И важно вовремя заметить их и поддержать ребенка в достижении его мечты и стремлений. Сама я натура творческая. Раньше работала художником- конструктором мягких игрушек и сувениров. Обучение ребенка всегда веду в лёгкой игровой форме. Наблюдая за его настроением и физическим состоянием, так чтоб занятие приносило радость и удовольствие. Занимаюсь подготовкой к школе. Провожу творческие мастер классы( новогодние поделки, рисование, оригами, лепка, игрушки из фетра)Личностные качества — коммуникабельная, порядочная, добрая, веселая, уравновешенная, позитивная, ответственная. Очень люблю детей и отношусь к ним как к родным.Свободно общаюсь на русском или украинском языке по желанию родителей. С родителями соблюдаю субординацию. Прислушиваюсь к их пожеланиям и просьбам.Вредных привычек не имею. Веду здоровый образ жизни. Замужем, два прекрасных взрослых сына 27 и 17 лет. Киевская прописка. Проживаю в Голосеевском р-не. Медицинская книжка и биометрический паспорт в наличии. Прошла тренинг от Красного Креста по оказанию первой медицинской помощи (имеется международный сертификат).Имею рекомендации от предыдущих работодателей.Опыт работы с детками в семьях более 15 лет: 2021-2022 гг. - мальчик с 3-4 лет. 2020 г. — девочка 4.5 лет.2013- 2019 гг.- девочка с 2-8 лет.2012- 2013 гг.- девочка с 2.5- 3.8 лет.2011- 2012 гг.- мальчик 6-7 лет2010- 2011 гг.- мальчик 8 мес.- 1.6 лет.2009- 2010 гг.- девочка 5 — 6 лет.2007- 2009 гг.- мальчик 1.8- 3 лет.2004- 2007 гг. — находилась в декрете поуходу за своим сыном.2003- 2004 гг.- мальчик с 7- 8 лет.
Bahama Mama
Оксана
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Киів
Інформація про виконавця: мені 47 років. Виховую двох дорослих доньок. Маю Вищу економічну освіту. Маю великий досвід роботи з дітками різних вікових категорій та досвід роботи з двійнею. Працювала нянею з хлопчиками двійнятами майже від народження і до 5 років. Маю досвід роботи в іноземній сім"ї, працювала нянею хлопчика, з яким почала працювати через пару годин від народження) Дітей дуже люблю, особливо маленьких) Я весела, привітна, активна, пунктуальна, без шкідливих звичок, універсальна, швидка, вмію смачно приготувати.
Bahama Mama
Людмила
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Чайки, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Досвід роботи:Більше 7 років працювала нянею в сім'ї, в м.Київ. Працювала з хлопчиком з 3 до 11років.В мої обов'язки входило: - повний догляд за дитиною; - організація та дотримання режиму дня; - приготування дитячого раціону харчування;- регулярні прогулянки на свіжому повітрі;- розвиваючі заняття та ігри;- підготовка до школи (читання, математика, логіка, письмо);- заняття з англійськоїмови (за методикою Г. Домана, перегляд англомовних мультиків, читання книжок англійською мовою за методом Лебона та ін.);- допомога у виконанні домашніх завдань з англійської мови(хлопчик навчається у міжнародному ліцеї "Гранд") та з інших предметів.- допомога по дому;- виконання доручень батьків.Працювала вчителем англійської мови:з 08.1993 по 08.2013 (20 років)Загальноосвітня школа, Чернігів (Навчання та виховання дітей.)Обов'язки:- навчання та виховання учнів 1-9 класів (працювала над проблемою "Роль гри на уроці англійської мови);- проведення позакласних заходів;- підготовка до олімпіад, конкурсів та свят;- ведення шкільної документації;2010-2012 - керівник гуртка англійської мови в дитячому садочку.Освіта:Ніжинський державний педагогічний університет ім. Миколи ГоголяСпеціальність "Педагогіка і методика середньої освіти. Мова і література (англійська)". Кваліфікація: вчитель англійської мови і зарубіжної літератури., НіжинВища, з 09.1989 по 08.1993 (3 роки 11 місяців)Маю знання методик раннього розвитку (20 років досвіду), також методики вивчення англійської мови для дітей (20 років).Досвід вирішення конфліктних ситуацій (20 років).Знання мов:Українська, російська, англійська.Додаткова інформація:Особисті якості: порядна, щира, відповідальна, добра, терпляча, не конфліктна, люблю свою роботу і дітей. Без шкідливих звичок. Смачно готую.Захоплення: випікаю та розмальовую глазуррю пряники.
Bahama Mama
Олена
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Булгакова, 2, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю педагогічну освіту, досвід роботи няней 4 роки, також є досвід роботи в школі та дитячому садочку
Bahama Mama
Марина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мені 44 роки, я працюю з дітками з 2014 року. Працювала з різною віковою категорією діток від народження і з школярами. Я тактовна, відкрита людина, легко знаходжу спільну мову та контакт з дітками. За освітою я педагог, працювала за фахом, вихователем в дитячому садочку. Знаю методики раннього розвитку дитини, такі як: картки Домана, методика Марії Монтессорі. В роботі застосовую авторський підхід до розвитку дітей, попередньо узгоджений з батьками, аналізую вподобаня, інтереси, активність, темперамент дитини. Працюю над тим, щоб розкрити особистість дитини. Знаю аспекти дитячої психології . Працюю над собою, вдосконалюю свої знання, з дитинства вивчала англійську мову самостійно. З дітками займаюся розвитком дрібної моторики пальчиків, пальчикові вправи, активні ігри, ліплення, малювання, читання і багато інших цікавих та розвиваючих творчих занять.
Bahama Mama
Світлана
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Набережно-Корчуватська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Доброго дня) Мене звати Світлана. За досвідом робити я - няня. Працюю з дітками від народження до 6 років. В обов’язки входить догляд, гігієна, харчування, прогулянки, розвиток по віку. Разом з батьками розробляємо режим дня та притримуємось йому. Маю власне авто та досвід керування ним. Залюбки стану допомогою в супроводі діток.
Bahama Mama
Тетяна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Київ
Інформація про виконавця: Мені 61 рік, маю 30 років педагогічного стажу. Досвід роботи в сім’ях з 2008 року. Працювала з різною віковою категорією дітей дошкільного та шкільного віку. Я дисциплінована, стресостійка. Знаю методики раннього розвитку дитини, такі як￾картки Домана, методика Марії Монтессорі для діток дошкільного віку, та готова працювати та розвивати дітей саршоко віку по шкільній програмі, допомога з вивченням шкільних дисциплін. В роботі формую індивідуальну стратегію розвитку для кожної дитини, враховуючи вподобання, інтереси, активність дитини, її темперамент та характер в цілому. Знаю аспекти дитячої психології, будую з дітками довірливі стосунки. Дотримуюсь чітких вказівок батьків щодо виховання їхніх дітей, дотримуюсь режиму дня
Bahama Mama
Вікторія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Оноре де Бальзака, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Проходила навчання з розвитку дітей молодшого віку. Маю досвід із хлопчиком 1.5 роки,та 3 роки. Спеціалізуюся на різних методиках виховання. Навчаюся на факультеті дошкільної та початкової освіти. Активна та цілеспрямована.
Bahama Mama
Ольга
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мені 47 років. Досвід роботи з дітками вже понад 17 років. Маю двох дорослих дітей. Працювала з різною віковою категорією діток з 1 року до 9 років. Я без шкідливих звичок, в хорошій спортивній формі, з любов’ю до дітей, позитивна та відкрита людина, легко знаходжу спільну мову та контакт з дітками. В роботі прислухаюся до побажань батьків, застосовую індивідуальний підхід до розвитку та занять з дітьми, адже кожна дитина особистість зі своїм характером, темпераментом, інтересами. Працювала 8 років вихователем в дитячому садочку. В роботі з дітками працюю над тим, щоб розкрити особистість дитини, стаю, перш за все, їй другом. Поважаю особисті кордони дитини. Маю досвід роботи з інклюзією у дітей(гіперактивність, аутизм). Вмію домовлятися та вирішувати конфліктні ситуації. Нормально ставлюся до відеокамер на робочому місці. Прохожу регулярно медогляд.
Bahama Mama
Ульяна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Київ,
Інформація про виконавця: Мені 20 років. Маю досвід роботи з дітками вже більше 5 років. Працювала в закладах дошкільної освіти-помічником вихователя. Нянею-працювала з дітками віком від 0 до 10 років. Я дуже активна та винахідлива. Займалася вокалом, тому будемо співати разом. Знаю та цікавлюся сучасними методами виховання та догляду за дітьми. Розвиток дитини за системою Марії Монтессорі вважаю цікавим та прогресивним. Можу організувати цікаво та пізнавально час для дитини, активні ігри. Люблю діток, цікавлюсь всім, що звʼязано з малюками і завжди мала змогу працювати з малечею. Дотримуюсь всіх побажань батьків щодо виховання їхньої дитини. Кожну дитину вважаю особистістю, підтримую в усіх починаннях та поважаю їх інтереси. Пропагую здоровий спосіб життя. Я терпляча, тактовна, чесна, добра та врівноважена. З малюком домовляюся, все пояснюю. Дітки відчайдушно потребують безпеки, стабільності та захисту. Тому я маю намір і стимул бути причетною до виховання нашого підростаючого покоління.
Bahama Mama
Єлизавета
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Лук'янівська, Київ,
Інформація про виконавця: Вітаю! Мене звати Ліза. Маю досвід роботи з дітками від 0 до 7 років. Працювала як в Україні, так і за кордоном. Сама - найстарша з багатодітної сім’ї, тому легко знаходжу спільну мову з дітками) Наразі навчаюсь, тим не менш, маю змогу обговорити зручний для батьків графік та підлаштуватись під нього. Вмію куховарити, тож можу приготувати щось смачненьке для дитини. Знаю як органічно залучати дитину до таких речей як: прибирання, навчання, охайність, гігієна, вихованість. Була б рада різносторонньо розвивати маленьку особистість, володію певними навичками для цього, наприклад: малювання; іноземні мови(англійська, німецька, російська, читаю корейською); звісно ж, грамотна усна та письмова українська; гра на музичних інструментах(піаніно, гітара); ритміка; також, танцюю у різних стилях; займаюсь підготовкою до школи та загальним розвитком у різних сферах. Я ввічлива, комунікабельна, відповідальна, охайна та уважна до деталей, особливо, що стосується дитини. Хочу допомогти хорошим, проте зайнятим батькам і зробити все по можливості, щоб діти спіймали кожен момент щасливого дитинства та стали гідними людьми.
Bahama Mama
Вікторія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Стеценка, Київ, Україна
Інформація про виконавця: - Спеціаліст з філології, викладач/перекладач (англ., іспан., франц)- студентка ІІ курсу на архітектурному факультеті містобудування КНУБА Вподобання/захоплення: малювання, подорожі, моделювання, спорт (плавання) Вміння/якості: відповідальність, комунікативність, акуратність, вміння слухати і чути, бажання вчитись новому.
Bahama Mama
Марія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Полтавська, Ірпінь, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Вітаю! Мене звати Марія) Я працювала рік в приватному дитячому садочку: пів року в садочку «Україночка», пів року в садочку «Карамелька». Цікавлюсь психологією, тепер і дитячою) Я позитивна, життєрадісна людина, всюди шукаю хороше, легко находжу спільну мову з дітьми.
Bahama Mama
Анастасія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Лейпцизька, 16, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Енергійна та креативна, врівноважена Закінчила художню школу, можу помалювати, або зробити аплікацію з вашою дитиною - мілка моторика дуже важлива. Вивчімо вірш та проспіваємо пісні Зробимо шоу для батьків) А мене є двоюрідні брат з сестрою, раніше їх часто приводили до мене, я розважала та могла нагодувати діточок. Також мене раніше викликали як няню, хлопчик був жвавий, я швидко порозумілась з ним тому що,знаю багато рухливих ігор та героїв які довподоби дітям З дитинства подорожувала у літній табір, там я здобувала досвід в організації дитячих свят та активного відпочинку
Bahama Mama
Каріна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Софіївська вулиця, Софіївська Борщагівка, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Я Каріна 🙌 мені 32 роки у мене немає педагогічної освіти, але я для вашої дитини можу стати другом !!!Ми весело будемо проводити час, гуляти, грати, також грати в розвиваючі ігри! Я поважаю особисті межі дитини, я за те щоб дитина виявляла свої емоції,а не закривалася в собі якщо дитині прикро чи боляче!Я порядна з добрим серцем людина!
Bahama Mama
Марія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Введенська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Доброго дня, мене звати Марія, володію вільно англійською мовою, та усіма сучасними методиками раннього розвитку, і маю досвід роботи з дітьми в сім’ях і дошкільних установах. Зі мною дитина швидко і легко, в ігровій формі навчається читання, письма, рахунку і т.д. Навчання проходить захоплююче, весело і цікаво. Вмію професійно малювати, знаю вправи направлені на моторику дитини! Сама з родини психологів, читаю дуже багато літератури та зможу зацікавити Вашу дитину.
Bahama Mama
Олена
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Київ
Інформація про виконавця: Вітаю!) Працюю нянею з 2010. Вiк дiтей, з якими я працювала, вiд 7 мiс, до 12 рокiв. Працювала в сiм'i з двома дiвчатам була нянею 6 рокiв. Починала з денного періоду, через 2-3 мiсяцi перейшла на вахтовий з проживанням. Обов'язки: гiгiена дітей, приготування iжi, iгри, заняття, прогулянки, відвести в садок, школу. Працювала з дитиною 2 рокiв, все по режиму, розвиток відповідно віку, прогулянки, ігри. Відповідальна, стресостійка, пунктуальна, люблю дітей, з радістю стану помічницею у вашій сім'ї😊
Bahama Mama
Катерина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Київ
Інформація про виконавця: Мені 34 роки, маю донькуїй 8 років, заміжня. Працювала вихователем в приватному дитячому садочку з дітками ясельної групи та молодшої. Як няня маю досвід роботи з дітками віком від 8 місяців до 4 років. У всьому прислухаюся до побажань батьків, все що стосується розвитку дитини, виховання-узгоджую. До кожного малюка індивідуальний підхід, враховую інтереси та вподобання дитини. Вмію домовлятися та вирішувати конфліктні ситуації між дітками. З дітками багато спілкуюся, під час прогулянок ми вивчаємо та досліджуємо навколишній світ.
Bahama Mama
Дана
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Олександра Мишуги, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я відповідальна, охайна, не конфліктна, чесна.Адекватна, з чітким розумінням кордонів як чужих, так і своїх.Я легко знаходжу підхід до дітей, стану для них другом.Подбаю про їхню безпеку та прививатиму любов до творчості і природи.  🎨Люблю малювати і крафтити з дітьми, не нав’язуючи «правил творчості».🇺🇸Чудово знаю англійську мову, можу вчити дитину, або ж на постійній основі розмовляти англійською.Також можу заводити дитину в школу/гуртки, гратися на свіжому повітрі.
Bahama Mama
Майя
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Печерська, Чайки, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Маю педагогічну освіту, працювала вихователем в дитячому садочку. Нянею праюю більше 13 років вже. Маю досвід роботи з дітками від 3-х місяців до 7 років. В родинах працювала подовгу, поки дітки не йшли у садочок або школу. Щодо раннього розвитку дитини-займаюсь по своїй авторській методиці, розвиваю мовлення, логічне мислення, вивчаємо з дітками навколишнє середовище під час прогулянок. Також розвиваю навички самообслуговування, займаємося різноманітними творчими заняттями, активними іграми.Більшість моїх вихованців вже могли читати в 3,5 роки, гарно розмовляли, проте все індивідуально, адже кожна дитинка особистість, а я лише допомагаю розкритися їй!В мої обов'язки завжди входив повний функціал-повноцінний догляд за дитино з приготуванням їй харчування, гігієна, догляд за гардеробом, речами дитини, чистота та порядок у дитячій кімнаті. Роботі завжди віддана на всі 100%.В попередній родині працювала 4 роки. Маю рекомендації від попередніх роботодавців.Проживаю у с. Чайки
Bahama Mama
Надія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Князя Романа Мстиславича, 16, Київ, Україна
Інформація про виконавця: На разі є студенткою 2-го курсу КПІ за спеціальністю "Комп'ютерні науки", але обожнюю дітей. Була нянею в родині з двома дітками 4 та 7 років літом. Також була волонтером у денному дитячому таборі, отже, вмію зацікавити малечу іграми. Маю молодшого братf, у вихованні якого брала участь. Займаюсь скелелазінням, люблю спорт і заохочувати людей до нього. Колись відвідувала художню і музичну школи, тому могла б допомогти дитині з вивченням цих напрямів. Я активна молода няня, яка зможе зацікавити Вашу дитину.
Bahama Mama
Вікторія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Оноре де Бальзака, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Привіт, мене звати Віка, мені 19 років, навчаюся на другому курсі на дошкільного педагога-логопеда. Маю досвід роботи з дітками майже 2 роки. Працювала нянею з дітками віком від 11 місяців до 2 років та у дитячій ігровій кімнаті з дітьми різного віку. Знаю як розвивати малюка в ігровій формі - пройшла курс по ранньому розвитку дитини та вивчаю додатково сама матеріали по цій темі, а також цікавлюся дитячою психологією. Я люблю довгі прогулянки з малечею під час яких, ми вивчаємо навколишнє середовище, я розповідаю малюку про все, що його оточує. Також я можу приготувати малюку харчування відповідно до його віку. Про себе можу сказати, що я відкрита, життєрадісна, відповідальна та енергійна, люблю діток і легко знаходжу з ними спільну мову.
Bahama Mama
Ірина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Докії Гуменної, 4, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мені 25 років я комунікабельна, привітна, завзята. Маю вищу освіту вихователь - логопед. З 20 років працюю з дітками різних вікових груп. Працювала вихователем в садочку і нянею в родинах, розвивала діток за різними методиками. Знаю вікові особливості дітей різного віку від новонароджених до школяриків, вмію заохотити, зацікавити дитину, люблю займатись з дітками творчістю, останнім часом дітям дуже подобається орігамі, дуже люблю робити зачіски, люблю готувати. Маю досвід роботи з особливою дитиною-діагноз аутизм. Стараюсь знайти підхід до кожної дитини. Чітко виконую вказівки батьків. Найголовніше для мене - це безпека дитини, а також, щоб їй було зі мною комфортно.
Bahama Mama
Лілія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Київ
Інформація про виконавця: Мені 22 роки, маю філологічну освіту. Викладала українську мову та літературу в освітньому центрі, готувала випускників до ЗНО. Мені подобається проводити час з дітками, тому я з радістю догляну Вашого малюка. Маю досвід роботи з малятами від 1,3 років, так як працювала вихователем в приватному дитячому садочку ясельної групи. Я активна в своїй роботі, люблю діток з повагою ставлюся до їх вподобань, думок і вибору організації дня. У методах розвитку, виховання і навчання завжди використовую індивідуальний підхід. У своїй роботі з дітками я акцентую увагу на : o творчому розвитку ; o розвиваючих іграх; o пізнанню навколиш-нього світу; o довірливій комунікації з малюком. Для мене найголовніше - безпека дитини. У всьому, що стосується виховання дитини, обов’язково врахую Ваші побажання та рекомендації!
Bahama Mama
Ірина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Миколи Закревського, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Останні дві сімʼї працювала з двійнею від 3 міс, працювала в садочку вихователем.Маю досвід роботи 18 років з дітками від народження до 5 років, вища педагогічна освіта(дошкільне виховання)
Bahama Mama
Анна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Олекси Тихого, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Вітаю, мене звати Анна, мені 53 роки. Активна, життєрадісна. Стану другом-наставником вашим діткам, поки вас немає вдома. Вмію цікаво організувати навчання і дозвілля дитини: співаю, танцюю, цікаво розповідаю, люблю ігри та активні прогулянки на свіжому повітрі. Маю педагогічну освіту, 13-річний досвід роботи в сім'ях з дітками з 4.5 місяців до 12 років. Швидко знаходжу з ними спільну мову. Будую рівноправні відносини.Завжди співпрацюю з батьками: прислухаюсь до їх побажань і чітко виконую інструкції.Ви сможете спокійно займатися своїми справами, бо у своїй роботі на перше місце я ставлю збереження здоров'я і життя дитини.Веду здоровий та активний спосіб життя. Цікавлюсь музикою, літературою, психологією .
Bahama Mama
Олена
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Академіка Заболотного, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мені 43роки. Маю двох чудових, уже повнолітніх доньок. За освітою - вчитель початкових класів, маю 11 років досвіду роботи вихователем у дитячих дошкільних закладах з дітьми різних вікових груп Зараз працюю нянею за кордоном за графіком 2/2 місяці, у сімʼї з двома дітками: новонародженим і трирічним хлопчиками. По приїзді додому планую продовжити працювати нянею на недовгостроковій основі, або сумістивши графік з теперішньою роботою. Працюю за покликанням, постійно вчуся, слідкую за сучасними тенденціями у вихованні. У роботі першочерговими завданнями вважаю, перш за все, налагодити емоційний контакт з дітьми, спонукати до пізнання світу, переважно через гру, вчити дітей взаємодії зі світом дорослих і однолітків (навички самообслуговування і соціалізація), розуміти і керувати власними емоціями. Сама я врівноважена і спокійна, але із задоволенням залучаюсь до різноманітних дитячих активностей. Дуже люблю займатися творчою діяльністю, а також експериментувати на кухні.
Bahama Mama
Марія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Юлії Здановської, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Вивчаю світ психології на 4 курсі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а прагнення робити світ кращим мотивує мою роботу у галузі соціальної педагогіки та мовної реабілітації 🌸 Мій досвід включає роботу як перекладачки жестової мови, соціального працівника в громадській організації, а також педагога з жестової мови. Моя спеціалізація охоплює проведення логоритміки та вправ на сенсорний та мовленнєвий апарат🙌🏻 Також маю досвід роботи з малюками від 1,5 років і до шкільного віку. Буду рада поділитися своїми знаннями та допомогти Вашим діткам розкрити свій потенціал та навчитися важливим життєвим навичкам🤗
Bahama Mama
Марина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Сеноманський провулок, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Любов до дітей - моя головна мотивація! Їхня безпосередність, цікавість та щирі емоції дарують мені радість та надихають🥰 Я маю досвід роботи з дітками віком від 1 року. Вмію знаходити спільну мову з малюками, розуміти їхні потреби та інтереси, а також створювати атмосферу довіри та безпеки🙏🏻 Готова стати відданою союзницею в будь-якій дитячій грі - чи то розвиваючій, чи активній, які допоможуть дитині розширити кругозір, розвинути творчі здібності та дрібну моторику🌱 Крім того, я готова підтримати Вас у побутових справах, пов'язаними з дітками: приготувати їжу, допомогти зі збором до школи чи садочка тощо🌟 Я – спокійна та врівноважена особистість, що обожнює тварин та надихається красою природи. Зі мною Ваші дітки виростуть щасливими та гармонійно розвинутими особистостями☺️
Bahama Mama
Валентина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Київ
Інформація про виконавця: Мені 41 рік, я мама вже дорослого сина. Маю досвід роботи з дітками 8 років. Працювала з дітками різного віку від 4 місяців та до 14 років. Я дисциплінована, відповідальна людина, яка розуміє дитину і з радістю готова знайомити її зі світом. Дуже легко знаходжу спільну мову з дітками. Маю позитивний погляд на життя. Вважаю головним - один погляд няні та батьків на виховання дитини, бути командою у цій справі. Люблю активно проводити час з дітками. Також працювала з великими групами діток сезонного табору при школі верхової їзди. Маю напрацьований матеріал для цікавих ігор з дітками та творчих занять. Прислухаюсь і готова працювати по особливій методиці від батьків. Я в усьому прислухаюся до побажань батьків, щстосується виховання їхньої малечі. У мене добрий характер, я ніколи не підвищую голос на дитину, завжди все вирішуємо спокійним діалогом. Маю хобі - в’яжу м’які іграшки гачком. Люблю тварин і загалом природу.
Bahama Mama
Марина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Київ
Інформація про виконавця: Мені 21 рік. Мені 21 рік, я мама маленької донечки (донька залишається з бабусею, тому можу працювати повний робочий день). Маю медичну освіту, 8 місяців працювала в педіатрії. Вмію ставити уколи, крапельниці, знаю правила надання першої медичної допомоги, вивчала дитячу психологію. Працювала з дітками з народження до 3-х років. Займаюсь з дітками творчими заняттями: малювання, ліпка з пластиліну, аплікації, читаю казки, розвиваючі ігри за віком. Немаю шкідливих звичок, молода та активна, розмовляю українською мовою. Позитивна та відкрита людина. Легко знаходжу спільну мову з дітками і їх батьками. В попередній сімʼї працювала за методикою Монтессорі. Прислухаюсь до побажань батьків.
Bahama Mama
Марина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Київ
Інформація про виконавця: Мені 53 роки, маю медичну освіту. З дітками працюю з 2005 року, досвід різною віковою категорією- від народження та з дітками шкільного віку. Дуже люблю дітей та спілкування з ними. Маю досвід роботи одночасно з двома різновіковими дітьми в родині. Я активна та енергійна в своїй роботі, ставлюся до вихованців з повагою, аналізую інтереси та вподобання дитини і вже, відштовхуюсь від цих знань, пропоную різні варіанти як цікаво провести час разом. У методах розвитку, виховання і навчання завжди використовую індивідуальний підхід. У своїй роботі з дітками я акцентую увагу на: - творчому та фізичному розвитку ; розвиваючих іграх; пізнанню навколишнього світу; довірливій комунікації з малюком. Для мене найголовніше - безпека дитини. А по всьому іншому обов’язково врахую побажання та рекомендації батьків малюка. Слідую чітким правилам батьків, якщо такі є. До роботи з дітьми працювала у фізіотерапевтичному відділенні та пройшла курси по масажам для діток. У мене немає зайвої ваги та шкідливих звичок.
Bahama Mama
Марія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Харківське шосе, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю середню медичну та вищу психологічну освіту.Маю великий досвід роботи з дітками різного віку. І немовлятами, 2-3 років і старше. З задоволенням працюю з дітками. Вмію цікаво організувати час. Як просто в ігровій формі, так і в формати розвивальних занятть, арт-терапії. Можу допомогти з виконання домашніх завдань. Я комунікабельна, спокійна, терпляча, позитивна, відповідальна. Притримуюсь побажань батьків щодо роботи. З задоволенням проводжу творчі заняття.Пройшла курси допомоги при невідкладних станах. Люблю тварин і природу, багато читаю художньої літератури, велоспорт. Обрала роботу з дітками, тому що це та діяльність, яка мене наповнює позитивними емоціями і є цікавою для мене. Найбільше досвіду з дітками 1 рік і старше. Люблю дитячі казки, з задоволення читаю діткам. Також пройшла навчання казкотерапії у Разіди Ткач, тому можу складати терапевтичні казки для діток. Моє головне "Так" в роботі з дітками справжньому живому спілкуванню. Моє головне "Ні" неповазі.
Bahama Mama
Анна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Київ
Інформація про виконавця: Мені 45 років, я активна, в хорошій спортивній формі, любляча свою роботу няня. Працюю вже 14 років в родинах. Моя професія-це вже стиль мого життя. Маю навики по наданню першої домедичної допомоги. Працювала з різною віковою категорією діток віком від 3 місяців і в основному до 3-4 років, коли діток віддавали в садочок. Допомагаю із соціалізацією дитині, займаюся розвитком за віком, творчістю, розвиваю навички самостійності. У всьому прислухаюся до побажань батьків, все що стосується розвитку дитини, виховання, режимних моментів, годування-узгоджую. До кожного малюка індивідуальний підхід, враховую інтереси та вподобання дитини. З дітками багато спілкуюся, під час прогулянок ми вивчаємо навколишній світ.
Bahama Mama
Вікторія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
проспект Перемоги, 65б, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я Вікторія, мені 24 роки. Маю педагогічну освіту (вчитель початкової школи та вихователь дитячого садочку). У вільний час полюбляю читати, готувати, проводити час на природі. Я обожнюю дітей та з задоволенням проводитиму час з ними. Маю значну кількість знань та практики по роботі з дітьми віком від 3 до 10 років( але завжди готова збільшити цей проміжок). Знаю велику кількість розвиваючих ігор, зможу допомогти малюку вивчити щось нове, підготувати до школи, чи зробити з школярем уроки (окрім іноземних мов), або ж просто весело провести час. Завжди прислухаюсь до побажань від батьків. Я впевнена, що зі мною дітям точно не буде сумно! Чекаю на нашу зустріч)
Bahama Mama
Тетяна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Менделєєва, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я обожнюю працювати з дітьми віком від 3 до 7 років, адже це час, коли кожна з них має свою унікальну думку та цікавість до світу💫 Моє педагогічне покликання ідеально доповнюється моїм власним досвідом як мами та няні мого семирічного онука.🌸 Я завжди намагаюся спілкуватися з дітьми на рівні рівних, дозволяючи їм вільно висловлювати свої думки та ідеї. Вірю, що кожна дитина - це індивідуальна особистість, тому розробляю індивідуальний підхід до кожного малюка🤗 В моєму арсеналі - безліч захопливих книжок, цікавих іграшок та активних розваг, щоб кожен міг знайти щось для себе. Зі мною Ваша дитина буде оточена любов'ю, розумінням та стимулом до розвитку, адже для мене кожна мить з дитиною - це неймовірна можливість вплинути на її майбутнє🥰
Bahama Mama
Анна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
місто Фастів
Інформація про виконавця: Мені 23 роки і я дуже люблю діток, тому обрала для себе напрямок навчання та професії-педагогіка та виховання діток. Я комунікабельна,пунктуальна, не конфліктна,все вирішую шляхом діалогу з дітками. Працювала з дітками віком від 5 місяців до 8 років. Маю дуже багато цікавого матеріалу по ранньому розвитку дитини від найменшого- це розвиток емоційного інтелекту,розвиток логіки, уваги,творчий розвиток, розвиток мовлення, пальчикові вправи. Своєю роботою живу і дуже люблю її.Постійно вдосконалюю свої знання щодо розвитку дітей, читаю психологію та прохожу самостійно навчання аби виконувати свою роботу ще краще.Дітки для мене маленькі особистості і я завжди намагаюсь розкрити в дитині її сильні сторони, прививаю любов доактивностей, завжди вивчаємо навколишній світ під час прогулянок. Також можу навчати дитину англійської мови відповідно до віку (кольори, тварини,рахунок, пісеньки,предмети). Знайома з blv-прикормом.
Bahama Mama
Ірина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Київ
Інформація про виконавця: Моє ім'я Ірина, мені 59 років.Маю пед.освіту вихователь д/с.Працювала і в д/с і в школі.Є досвід роботи з проживанням в сім'ях нянею. Хлопчик 2 міс і дівчинка 2,5 років.Також працювала цілодобово вахтою з дівчинкою з 1,9 до 4,5 років. Люблю гуляти з дітьми на прогулянці, розмовляти і пізнавати навколишній світ,подорожувати.
Bahama Mama
Інна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Київ
Інформація про виконавця: Мені 47 років, заміжня, маю вже дорослу доньку. З 19 років працювала в дитячому садочку фіз. Інструктором. Веду здоровий спосіб життя, активна та люблю вивчати нове (вивчаю біохімію, медичну літературу, вебінари в цьому напрямку). Читаю літературу з дитячої психології. Я людина емпатична, переживаю з дітками їхні моменти радості та моменти труднощів. Моя особлива якість-це бути з дитиною на одній хвилі, а для батьків- надійною людиною, з якою їхня дитина буде в безпеці. Одне з моїх правил, як у батьківстві, так і в роботі нянею- завжди бути на стороні дитини і в усьому її підтримувати. У мене спокійний характер, почуття гумору та любов до діток та тварин. З 2017 року працюю нянею з дітками від 9 місяців, також працювала з особливими дітками. В роботі з дітками я багато з ними спілкуюся, ми досліджуємо навколишній світ, співаємо, вивчаємо віршики, пісні, активно проводимо час разом, я люблю рухливі ігри, проводити час на свіжому повітрі, бігати разом з дитиною на дитячому майданчику. Знаю різні методики раннього розвитку дитини- та у всьому маю індивідуальний підхід до вихованців, будемо займатися різноманітною творчістю разом (ліпити, малювати, конструювати, вирізати, клеїти поробки).
Bahama Mama
Сергій
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Софіївська Борщагівка
Інформація про виконавця: Я, дитячий фізичний терапевт в дитячому реабілітаційному центрі. Маючи глибокі знання про розвиток дітей та щиру любов до них, я хочу використовувати свої навички та знання для забезпечення всебічного догляду за Вашою дитиною.Я студент 3-тього курсу [ТНУ] за спеціальністю "Фізична терапія та ерготерапія". Моя робота дала мені глибоке розуміння етапів розвитку дітей, їхніх фізичних, когнітивних та емоційних потреб.Мої навичкиСтворення безпечного та стимулюючого середовища: Я вмію організувати простір для ігор та активностей, що відповідають віку та потребам дитини, сприяючи її розвитку.Підтримка фізичного розвитку: Я можу допомогти Вашій дитині розвивати дрібну та велику моторику, координацію та баланс, використовуючи веселі та безпечні вправи.Розвиток когнітивних та емоційних навичок: За допомогою читання, співу, розповіді історій та інших активностей я можу стимулювати мовлення, пам'ять, уяву та емоційний інтелект дитини.Перша допомога: Я володію основами першої допомоги та можу впоратися з непередбачуваними ситуаціями.Я відповідальний, терплячий, доброзичливий, і маю безмежну енергію. Легко знаходжу спільну мову з дітьми, вмію організувати їх дозвілля, володію знаннями розвиваючих методик.Останні 7 місяців я працюю дитячим фізичним терапевтом у дитячому реабілітаційному центрі, з дітками від 3 до 10 років. У цій ролі я:Допомагаю дітям з різними фізичними проблемами, такими як церебральний параліч, м'язова дистрофія, аутизм та інші.Розробляю та проводжу індивідуальні програми реабілітації для кожної дитини.Співпрацюю з батьками та іншими медичними фахівцями, щоб забезпечити найкращий можливий результат для кожної дитини.Що я можу запропонуватиІндивідуальний підхід: Я буду враховувати особливості розвитку та інтереси Вашої дитини, щоб створити для неї максимально комфортні та сприятливі умови.Професійний догляд: Мої знання та досвід у дитячій фізичній терапії дозволять мені забезпечити Вашій дитині якісний догляд та підтримку.Творчий підхід: Я вмію організувати цікавий та різноманітний дозвілля для дитини, використовуючи різноманітні ігри, пісні, танці, читання та інші активності.Моє хобі: Займаюся важкою атлетикою та волейболом.Володію музичниим інструментом. (баян).Монтую відео.
Bahama Mama
Анна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Олени Теліги, 37Б, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мій досвід праці з дітьми понад 9 років. Я працюю з дітьми дошкільного віку. Маю досвід з немовлятами. 3.5 роки я працювала у дитячому садочку вихователем тай понад 6 років працюю в сім'ях. Останні 5 років працюю в одній сім'ї з дівчинкою, прийшла до них коли дитині було лише 6 місяців. Зараз ми із нею активно готуємось до школи. Я допомагаю дітям пізнавати наш чудовий світ та розвиватися за віком. Знаю багато цікавих та розвиваючих ігор. Вмію заспокоїти та відволікти дитину. Люблю робити цікаві поробки із будь якого матеріалу. Також можу допомогти дитині підготуватися до школи.
Bahama Mama
Ірина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Киів
Інформація про виконавця: Вітаю) Мене звати Ірина Мені 45 років. Маю освіту психолога. Безмежно люблю дітей і бачу це взаємно 😘☺️ З радістю догляну Вашого малюка з турботою. Забезпечу цікаве дозвілля для неї чи нього: розвиваючі ігри та прогулянки❤️ Маю досвід роботи з дітками протягом 4 х  останніх років , працювала з дітками від 2-х місяців до 5-ти років. Виконувала такі обов'язки: гуляла, переодягала,  готувала,кормила, вкладала спати, тощо. Я відповідально ставлюсь до своїх обов’язків та з душею проводжу час з дитиною, завжди поруч та не відволікаюсь на сторонні речі, що значно підвищує безпеку дитини. З дітками під час перебування, проводжу час активно та корисно, приділяю увагу : 🐣методиками раннього розвитку; 🐣творчому розвитку ; 🐣розвиваючим іграм; 🐣пізнання навколишнього світу; 🐣піклуванню про дитину. Крім того, маю своїх двох дітей , молодшому 13 ть років. Для мене найголовніше - безпека дитини. А по всьому іншому обов’язково врахую Ваші побажання та рекомендації☺️ Головна моя перевага - чесність, врівноваженнісьть, вміння знаходити компроміс, легко знаходжу спільну мову. Буду рада співпрацювати з Вами🌺☺️
Bahama Mama
Максим
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Вузівська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Молодий енергійний хлопець. Маю досвід у роботі з немовлятами (прогулянки у візочку) а також із дітками дошкільного віку. Доводилось працювати з двійнятами. Люблю тварин. Вмію грати на піаніно (диплом музичної школи). Володію англійською на достатньому рівні. Залюбки пограю в активні спортивні ігри (маю спортивний досвід в легкій атлетиці, гімнастиці, волейболі та тайському боксі). Допоможу у виконанні домашніх завдань (за потреби). Любов до цієї сфери привила мама, яка вже багато років працює з дітками.Young energetic guy. I have experience in working with babies (walking in a stroller) as well as with children of preschool age. Also have experience with twins. I like animals. Can play the piano (music school diploma). I speak English at a sufficient level. Like to play active sport games (I have sports experience in athletics, gymnastics, volleyball and Thai boxing). Will help with homework (if necessary). Love for this occupation was instilled by my mother, who has been working with children for many years.
Bahama Mama
Олена
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Деміївська, 39/157, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Працюю з дітками понад 12 років. Маю педагогічну освіту та досвід роботи з дітками віком від 1 до 6 років. Основний досвід роботи вихователем в садочку, наразі працюю на частковій зайнятості в родині з дівчинкою віком 3 роки. Я спокійна, добра та лагідна за характером. Знаю безліч розвиваючих ігор, занять з дітками дошкільного віку, віршиків, пісень, творчих занять, варіантів руханок. Готова всебічно розвивати малечу. У всьому дослухаюся до побажань батьків, слідую правилам родини та встановленим методам виховання.
Bahama Mama
Тетяна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Киів
Інформація про виконавця: Мені 45 років, маю двох дорослих синів. У мене педагогічна освіта, все життя працюю з дітками різного віку в садочках, паралельно займаюся дошкільною підготовкою діток та провожу різноманітні творчі та розвиваючі майстер-класи діткам. Знаю багато розвиваючих методик для найменших діток (Монтессорі, кубики Зайцева, Вальдорфська педагогіка). Займаюся з дітками логопедичними заняттями, розвитком мовлення, театральним мистецтвом, хореографією, аеробікою, проводжу ігри з психології, маю досвід навчання інклюзивної дитини читанню. Пройшла курси по дитячому масажу. Зі мною дитині ніколи буде сумувати, адже я маю безліч ідей як зацікавити малечу. Обожнюю проводити час із дітками!
Bahama Mama
Ольга
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Сергія Данченка, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю педагогічну освіту, закінчила педагогічне училище. Працювала у школі в групі подовженого дня, працювала в дитячих таборах. Добра, порядна, високе почуття відповідальності, охайна, займаюсь спортом, люблю тварин.
Bahama Mama
Катерина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
проспект Правди, 8А, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Прихильниця гуманної педагогіки, вірю що діти набагато краще за дорослих розуміють, що в цьому світі до чого - і це нам варто до них дослухатися і допомагати :) Художниця, дизайнерка, діджейка і музикантка, педагог, викладач англійської, багато подорожую і займаюсь сучасним танцем, спортом. Люблю проводити час в мовчазному спостеріганні за рослинками і тваринками і їх замальовувати. Регулярно організовую творчі воркшопи, займаюсь арт-терапією. Самостійно вивчаю психологію і добре розумію, як важливо дітям бути почутими, щоб їх слухали і сприймали як є, а не оцінювали і віддавали накази. Вважаю неприпустимим авторитарне спілкування і аргументацію "так треба робити бо так сказали старші". Маю досвід роботи з дітьми різного віку: працювала викладачем малювання і вихователем в дитячому садочку, і викладачем у художніх студіях. Обожнюю грати з дітьми, не втомлююсь від того щоб з ними дуркувати, вигадувати, разом щось створювати. Добре розумію і пояснюю математику і все з нею споріднене. Можу вчити англійської в ігровій формі. Можу привити любов до фантазування і творчості, навчити грати на музичних інструментах (гітара, ударні), англійської, і показати багато способів втілювати свої ідеї (колажі, ліпка, малювання).
Bahama Mama
Поліна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Дмитра Багалія, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Вітаю! Мене звати Поліна, я медик за фахом, мені 29 років. Маю власну дитину, хлопчика 3.5 роки.  Люблю діток, легко знаходжу з ними спільну мову. Багато читаю, цікавлюсь дитячою психологією, вихованням. Поважаю діток, поважаю їх думку, їх право вибору, не нав'язую особисті погляди. Дотримуюсь  доказової медицини, слідкую за правильним харчуванням. Веду активний спосіб життя, по можливості відвідую спорт зал, читаю книги, вивчаю англійську мову, допомагаю у волонтерській ініціативі. Не маю шкідливих звичок. Я активна, життєрадісна людина, люблю бавитись з дітками. Обожнюю активні прогулянки на вулиці. Буду рада допомогти батькам з їх дітками :)
Дарʼя
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Українська, 6, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Працювала нянею в період (01.09.2022-05.06.2023).Доглядала, гуляла та забирала зі школи дівчинку, якій на той момент було 7 рочків 🍬Після чого працювала дитячім аніматором в «dream town” (07.09.2023-15.12.2023) Ми бавились з діточками, танцювали та придумували різні ігри 🍬Після чого працювала ребілітологом в центрі «Spina+” період (05.02.2024-27.04.2024)В мої обовʼязки входило проводити тренування з пацієнтами для покращення їх постави та загального самопочуття. Дуже часто до мене приходили маленькі пацієнти, адже у діток зараз зʼявляється багато проблем зі спинкою✨Паралельно я підробляла нянею для дівчинки 8 років (12.02.2024- по теперішній час) Ми з нею цілі вихідні проводимо разом, ходимо в парки, гуляємо та просто бавимося 🍬Ще зараз проходжу навчання в «Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка» за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія» Моя мета, допомогти батькам та робити життя їх дітей веселіше 🐣
Bahama Mama
Марина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Ореста Левицького, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Вітаю! Мене звать Марина, мені 40 років, маю вищу психологічну освіту. Маю 12 річний багатий досвід роботи з дітками, досвід роботи в приватних дитячих садочках, в тому числі і в корекційних центрах,таборах і у сім'ях. Своїм пріоритетом вважаю уважне ставлення до дитини, загальне піклування (гігієна, годування, догляд за одягом, мовний розвиток, розвиток емоційного інтелекту і творчих здібностей малюка відповідно віку. Весела, активна, життєрадісна, стресостійка, відповідальна, пунктуальна, без поганих звичок. Постійно самовдосконалююсь, розвиваюсь, йду в ногу з часом. Стану для вашої дитини і другом, і наставником, і помічницею!
Bahama Mama
Ніна
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Київ
Інформація про виконавця: Заміжня, маю дві доньки. Освіта вища - інститут землевпорядкування та інформаційних технологій. - Особисті вподобання - занурення в сучасний підхід до виховання і розвитку дітей, в психотерапію і спілкування, ведення здорового способу життя - привели до бажання бути нянею. Мене захоплює і надихає зв'язок: дитина - батьки - няня, бачити і бути причетною до формування дитячого всесвіту з усіх сторін. Орієнтація на вік і на індивідуальні особливості. Це - режим дня, сон з урахуванням стрибків росту, введення прикорму поетапно ( блендеруємо чи шматочки), розвиток і розмови з дитинкою ( як в побуті, так і на прогулянках) і звичайно безпека ( курси домедичної допомоги). Слідкую в інстаграмі за блогом Тетяни Бойко - pediatr_tb - її підхід, прямо в серце. А ще, в залежності від віку - прогулянки, подорожі, відвідування цікавих локацій і дуже відповідальний підхід до вибору дитячої літератури. - Працювала з дітками від 1,2 до 3-х років. Обов'язки - все що стосується дитини: приготування їжі, прогулянки, прибирання за маленькими ,гігієна, розвиток. Маю власний досвід спільного проживання з дитиною від 6 до 9 міс. - Більше детальну інформацію проговоримо в особистій розмові. Графік роботи - ваша пропозиція - мене влаштовує. Особисті якості - уважна до деталей, активна, легко долучаюсь до проектів по розвитку і екскурсій.
Марія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Кубанської України, 49, Київ, Україна
Інформація про виконавця: займаюсь творчістю, а саме граю на скрипці та клавішах, співаю, дуже люблю діток, знаюсь на дитячій психології, самостійно вивчала різні методики виховання діток та вмію робити масажі для немовлят щоб розслабити тонус м‘язів і прискорити їх розвиток, проходила медичні курси для роботи з малюками до одного року, працюю з дітками близько п‘яти років, в практиці було двоє новонароджених.
Bahama Mama
Марина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
проспект Європейського Союзу, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Вітаю! Мені 50 років, мама із 30-річним стажем. Маю досвід роботи із дітками різного віку, з проживанням в сім'ї, допомогою батькам в догляді за хворою від народження дитинки Я турботлива, чуйна, маю бажання допомагати дітям у їх розвитку і навчанні, враховуючи і прислухаючись до побажань батьків. Я спокійна, врівноважено, люблю природу, тварин, прогулянки, читати. Без шкідливих звичок. В дитині любого віку бачу особистість, з якою можно домовитись, все пояснивши. Радо допоможу батькам в створенні затишної і безпечної атмосфери для дітей.
Наші клінери Наші бебісіттери
Bahama Mama

Замовити бебiсiттера саме зараз!

Наші клінери Наші бебісіттери
Bahama Mama

Замовити бебiсiттера саме зараз!