250 грн/година

Ціна години роботи бебісіттера

Скільки коштує послуга бебісіттінгу?

Один із ключових принципів, яким ми завжди керуємося, - це повага до жінки, як до замовниці, у її бажанні мати вільну хвилинку на себе, друзів, родину чи саморозвиток, а також до помічниці, в її можливості реалізовуватися та отримувати гідну оплату праці.

Вартість послуг:

Няня: 250 грн/год
Няня терміново: 300 грн/год (замовлення зроблені менш ніж за 12 годин до візиту няні)
При цьому ми гарантуємо ще вищу якість послуг, більше мотивації помічниць, швидше надання послуг у ті моменти, коли вам це дуже потрібно, та постійну готовність бути поруч!

Наші виконавці - експерти високого рівня, і ми гарантуємо високу якість послуг.

Як відбувається оплата?

Ти оплачуєш бебісіттінг готівкою виконавцю в руки або можеш домовитися з виконавцем і переказати оплату на його карту.

Потрібна няня на постійну основу?

Якщо тобі потрібна няня на постійну основу в сім’ю, з чітким графіком роботи (наприклад, 5 днів на тиждень по 6-8 год, чи 3-4 рази на тиждень з ранку до вечора чи інші комбінації) ми можемо підібрати для тебе висококваліфіковану няню для роботи напряму. Ти оплачуєш агентський збір та працюєш з нянею згідно твого бюджету.

Як скасувати замовлення?

Якщо раптом змінились плани і тобі потрібно скасувати замовлення, будь ласка подзвони нам: (098)914-56-19. Ми дуже цінуємо твій час та час наших виконавців, будемо дуже вдячні, якщо ти зробиш скасування заздалегідь.

Ціна прибирання Ціни бебісіттеров
Bahama Mama

Замовити бебiсiттера саме зараз!

Важливо!

  • Замовлення виїзду няні складає щонайменше три години на добу.
  • BahamaMama просить розміщувати замовлення бебісіттера за добу, на святкові дні – за кілька діб. У разі виникнення у Вас форс-мажору, просто подзвоніть нам і ми зможемо допомогти вам якомога скоріше «сьогодні на сьогодні» +38 098 914 56 19.
  • Якщо бебісіттерами виявлені ознаки хвороби у дитини (бліда шкіра, температура, нудота, кашель, нежить), ми повідомляємо батьків та просимо подальших рекомендацій.
  • У разі, якщо Ви забронювали виїзд на конкретну годину, а бебісіттер спізнюється більше ніж на 15 хвилин, ви сплачуєте лише наступну годину роботи після години запізнення виконавця.
  • Зміна роботи виконавця тримає 8-10 годин.
  • Коли відмова від замовлення надходить менше ніж за 6 годин за умови попереднього бронювання, клієнт оплачує 3 години роботи бебісіттерa.
  • У разі якщо виїзд няні закінчується після 21.00 год., ми просимо викликати няні таксі.
  • Виклик за місто нараховується плюс 50% до вартості години роботи няні.

Виникли питання? Напиши нам!