Феї чистоти в Києві

Київ, Україна
Інформація про виконавця: Працювала клінером за кордоном. Пунктуальна, чесна, старанна.
Школа Універсального Помічника
Топ-фея
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Досвід роботи отримала в Польщі, в місті Катовіце. Працювала півроку. Люблю прибирати, наводити порядок. Від добре зробленої роботи отримую задоволення.
Школа Універсального Помічника
Топ-фея
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Відповідальна, охайна та приємна, маю гарні організаторські здібності. Люблю працювати. Успішно пройшла стажування в BahamaMama, за освітою кухар-технолог. Люблю готувати та поратись по дому.
Школа Універсального Помічника
Топ-фея
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Я - кондитер за освітою. Люблю коли чисто і смачне пахне)
Школа Універсального Помічника
Топ-фея
Шеф-кухар
Київ, Украина
Інформація про виконавця: Займаюсь вихованням онуки 3 роки. Перша моя професія швея, чудово прасую одяг, штори. Друга моя професія продавець, тому максимально розумію і підтримую принцип "клієнт завжди правий". Є досвід післястрою, миття вікон, покоївки (ідеально заправлю постіль). Намагаюся все робити своїми руками.
Київ, Украина
Інформація про виконавця: Доброзичлива, трудолюбива
Школа Універсального Помічника
Топ-фея
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Одружена, дитині 16 років. Люблю прибирання за результат, приносить мені внутрішній спокій)
Топ-фея
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Люблю прибирати, пройшла школу універсального помічника, маю досвід роботи помічницею в сім'ях, відповідальна, пунктуальна, вмію самостійно організувати роботу.
Школа Універсального Помічника
Топ-фея
Київ, Украина
Інформація про виконавця: Я люблю чистоту та з задоволенням займаюся домашніми справами. Працюю у компанії понад 3 роки.
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Відповідальна,охайна,люблю чистоту,та виконую побажання господарів
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Люблю працювати, відповідальна, старанна.
Топ-фея
Харківське шосе, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Вітаю! Мене звати Валентина. Я працюю медичною сестрою. Вже 2 роки додатково працюю помічницею в сім'ях виконуючи прибирання, прасування, миття вікон, догляд за прибудинковою територією... Люблю чистоту, пунктуальна, працелюбна, активна, відповідальна, уважна до деталей.
Київ
Інформація про виконавця: Домробітниця з 09.2021 по 02.2022 (5 місяців) Агентство Світ Хоум, Київ (Обслуговування приватної родинт) Ведення домашнього господарства 2 рази на тиждень 380м.кв. - планове прибирання - генеральне прибирання - виконання дрібних доручень роьотодавця - за потреби догляд за домашнім улюбленцем. - догляд за VIP гардеробом Домробітниця з 01.2021 по нині (2 роки 7 місяців) Агентство Аеліта, Київ, Конча Заспа (Обслуговування приватної родини) Ведення домашнього господарства в повному обсязі В квартирах 380 м. кв. 200 м. кв. Дача 500 м. кв. - планове прибирання - генеральне прибирання - списки по побутовій хімії -догляд за VIP гардеробом - по запиту приготування їжі - виконання дрібних доручень роботодавця - розбирання валіз Домогосподарка з 06.2019 по 03.2020 (9 місяців) Сонячний дім, Київ вул. Грушевського 9а (Домашній сервіс для родини) Повне ведення господарства, 370 кв м. - планове прибирання - генеральне прибирання - приготування їжі -догляд за VIP гардеробом - догляд за домашнім улюбленцем - догляд за дитиною за потреби Домогосподарка з 01.2018 по 05.2019 (1 рік 4 місяці) Сонячний дім, Бориспіль (Домашній сервіс) Повне ведення домашнього господарства, приготування їжі, догляд за віп гардеробом, іноді догляд за дітками 4 та 6 років. Члени родини 2 дорослих 2 дітей, 80 кв м.
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю багатий досвід по прибираню квартир, добре і швидко виконую свою роботу.
Школа Універсального Помічника
Київ, Україна
Інформація про виконавця:
Школа Універсального Помічника
Топ-фея
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Вітаю! Мене звати Валерія;) Я відповідальна, комунікабельна, швидка, уважна до деталей, виконую роботу старанно, вмію самостійно організувати прибирання, враховуючи ваші побажання. Люблю прогулюватися, насолоджуючись навколишнім світом, знайомитися з ціквими людьми, подоружувати. Люблю чистоту і порядок і з радістю допоможу вам;)
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мене звуть Аліна. Я дуже відповідальна і доброзичлива! не конфліктна, вмію знаходити спільну мову в колективі, на зауваження ставлюся з розумінням, прислухаюся до побажань та швидко вчуся.
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Мої особисті і ділові якості: акуратність; ввічливість; витривалість; уважність; дисциплінованість; старанність; чесність.
Топ-фея
Сержа Лифаря
Інформація про виконавця: Люблю наводити порядок в оселі, відповідально відношуся до кожного завдання. Пунктуальна, старанна, трудолюбива. У вільний від роботи час люблю гуляти та насолоджуватися навколишнім світом.
Школа Універсального Помічника
Топ-фея
Залізничний вокзал Київ, Вокзальна площа, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Люблю чистоту, з відповідальністю відношуся до поставлених задач, комунікабельна, пунктуальна, працювала помічницею в сім'ях.У вільний час люблю відпочивати.
Топ-фея
М. Вокзальна
Інформація про виконавця: Створювати чистоту,красоту і гармонію-це не робота,-це хоббі)
Київ
Інформація про виконавця: Мене звати Людмила, мені 44 роки!) Я саме з тих людей, які вірять у те, що порядок у домі – це важлива складова затишку та комфорту😊 Моє життя було наповнене турботою про родину, і тепер, коли мої діти стали дорослими, я готова поділитися своїми навичками та енергією з Вами. Більше 15 років свого життя я присвятила, як віддана домогосподарка та мама, а також займалася професійним приготуванням тортів – щось, що я роблю з любов'ю❤️ Знання у сфері приготування їжі базується на домашній кухні, а мої навички у побуті готові забезпечити Вашому дому блискучу чистоту та порядок🌿
Київ, Украина
Інформація про виконавця: В якості роботи не сумнівайтеся
Святошинський р-н
Інформація про виконавця: Трудолюбива, ввічлива, толерантна. Маю досвід роботи нянею-помічницею 10 років. Буду рада допомогти і вам)
Топ-фея
Київ, Україна
Інформація про виконавця: Люблю чистоту и порядок. Считаю это залогом здоровья и хорошего настроения. Приветливая, ответственная, тактичная, внимательная к замечаниям, без вредных привычек. Опыт работы в загородном доме ( 1000кв.м.-3 этажа ) 4 года. Смогу создать уют в вашей квартире (доме) , приготовить вкусный обед, посмотреть за детьми, помочь с домашними животными.
Топ-фея
Київ, Украина
Інформація про виконавця: Меня зовут Наталья🤗 Я добросовестна, ответственна, не конфликтная, легко нахожу общий язык с людьми, исполнительная, пунктуальная, жизнерадосна, спокойная, инициативная, люблю детей и животных. Увлекаюсь велоспортом.Почти 15 лет работаю помощницей по дому и няней в украинских и иностранных семьях. Люблю свою работу, выполняю работу с улыбкой и в удовольствие. С нетерпением жду свою новую семью.
Бучанський район Київська область
Інформація про виконавця: Охайна, люблю чистоту та порядок, без шкідливих звичок.
вулиця Архітектора Вербицького, 34, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Відповідальна, пунктуальна і працьовита. Чистота- це запорука комфортного життя. Люблю наводити порядок. Все життя працюю з людьми!)
вулиця Введенська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Люблю допомагати по дому, чесна, ввічлива, доброзичлива, якісно виконую поставлені задачі. Прибираю, мию вікна, прасую, доглядаю за рослинами. Працювала покоївкою в готелі Болгарії
вулиця Михайла Драгоманова, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Прибирання всіх видів поверхонь, прання, прасування одягу, дрібний ремонт, приготування їжі з урахуванням побажань замовника. Порядність, дотримання субординації, досвід роботи в іноземних сім'ях. Педагогічна освіта, наявність водійського посвідчення.
улица Героев Днепра, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Люблю чистоту та порядок. Працюю якісно та відповідально.Маю досвід роботи з дітьми різного віку.
Київ
Інформація про виконавця: Мене звати Вікторія;) Обожнюю готувати просту домашню їжу та десерти. Також залюбки допоможу вам з прасуванням одягу, чоловічих сорочок. Спокійна, порядна, не конфліктна, комунікабельна. З радістю стану помічницею вам ; )
Шеф-кухар
вулиця Генерала Карбишева, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Досвід роботи -8 років в сім'ях. Охайна Без шкідливих звичок Вмію тримати субординацію Послуги: Прибирання, прасування, Миття вікон на любій висоті( маю для цього техніку) Хімчистка м'яких меблів.
Святошинський район, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Вітаю, мене звати Людмила, я помічниця в сім'ях вже 12 років, люблю чистоту і порядок, уважна до деталей, чесна, відповідальна, працелюбна, з радістю стану помічницею для вас;)
вулиця Ярослава Мудрого, Бровари, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Порядна, спортивна, енергійна, доброзичлива, без шкідливих звичок. Віддаю перевагу активному відпочинку. Один із яскравих спогадів - політ на пароглайдингу;)
Київська область
Інформація про виконавця: Весела щира та добра людина. Обожнюю наводити чистоту в помешканнях . Хочу стати вашою помічницею. Крім цього я ще люблю займатися вирощуванням лимонних дерев. Та в вільний час вишивати бісером.
вулиця Бакинська, Київ, Україна
Інформація про виконавця: Маю вищу юридичну освiту.Останнi двадцять рокiв працювала в Iталii, в iталiйських сiм'ях помічницею по дому. Люблю прибирати, відповідально відношуся до поставлених задач, ретельно і якісно виконую прибирання, можу виконувати прання і прасування одягу. Розмовляю iталiйською мовою, початковий рівень - англiйська.
Київ, Голосієво
Інформація про виконавця: Мене звати Катерина, і я - весела, уважна, ввічлива, активна та охайна особистість. У свої 38 років я принесла у своє життя багатий досвід та відкриття🎉 Моя робота соціальним працівником (із серпня 2023 року) дозволила мені вивчити нюанси роботи з літніми людьми та надати їм необхідну допомогу. Маю практичний досвід догляду за лежачими хворими, включаючи заміну постілі та надання медичних препаратів🤲🏻 Люблю прибирання і відношусь до цього процесу старанно та відповідально. Готова створити для Вас чистий та затишний простір, де Ви зможете відпочити та насолоджуватися комфортом свого дому🌿 Також обожнюю домашніх тваринок!)
Павлова
Інформація про виконавця: Прибирання квартири 160 кВ м. Сухе, вологе, генеральне, миття вікон. Досвід роботи в родині майже 10 років. Люблю готувати, прибирати, прасувати одяг, включаючи чоловічі сорочки. Відповідальна, знаю як організувати прибирання, працелюбна, організована, комунікабельна, охайна, люблю свою справу і кайфую від процесу😊
вулиця Київська, Обухів, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Я відповідальна, порядна, без шкідливих звичок, пунктуальна, вічлива, аккуратна, працьовита, дбайливо ставлюсь до речей, товариська.Досвід маю з 2019 року.Роблю вологе, сухе, генеральне прибирання. Змінюю постільну білизну, рушники, перу, прасую. Мию вікна в сезон. Люблю свою роботу.
Олена
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Київ
Інформація про виконавця: Займаюся прибиранням квартир і будинків більше 13 років, виконую прибирання генеральне та підтримуюче, можу попрати та попрасувати одяг. Відповідальна, старанна, з радістю допоможу зробити вашу оселю чистою;)
Ірина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Київ
Інформація про виконавця: Моє ім'я Ірина, мені 59 років.Маю пед.освіту вихователь д/с.Працювала і в д/с і в школі.Є досвід роботи з проживанням в сім'ях нянею. Хлопчик 2 міс і дівчинка 2,5 років.Також працювала цілодобово вахтою з дівчинкою з 1,9 до 4,5 років. Люблю гуляти з дітьми на прогулянці, розмовляти і пізнавати навколишній світ,подорожувати.
Світлана
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Київ
Інформація про виконавця: Мені 49 років. Маю великий досвід роботи помічницею по дому в сімʼя на постійній основі.Небагатослівна, стримана, акуратна, не маю шкідливих звичок. Відповідальна, уважна до деталей, поважаю думку інших людей, перфекціоніст, пунктуальна, адаптивна, прудка, люблю свою роботу, відношуся завжди з максимальною віддачею. Люблю тварин, смачно готую
Школа Універсального Помічника
Топ-фея
Шеф-кухар
Ірина
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Киівщина
Інформація про виконавця: Привіт! Мене звати Ірина і я рада познайомитися з вами. До знайомства з вами, я займалася торгівлею дитячим одягом у своєму власному магазині. Я завжди ставилася до своєї роботи відповідально й з любов'ю до отримання результату. Завдяки цьому, я завжди успішно знаходила спільну мову з клієнтами. Я є працелюбною та охайною людиною. Живу в приватному будинку, тому ціную порядок і чистоту як у своєму господарстві, так і в оточенні. Крім цього, я також захоплююся вирощуванням квітів, як вуличних, так і кімнатних. Це є своєрідним хобі, яке допомагає мені розслабитися і знайти гармонію. Буду рада співпраці.
Наталія
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
Киів
Інформація про виконавця: Вітаю! Мене звати Наталія😊 Працюю помічницею в сімʼях вже більше 3 років,, люблю свою роботу, відповідальна, працелюбна, комунікабельна, пунктуальна, буду рада знайти родину, якій буду допомагати.
Оксана
(Рейтинг: 0)
Відгуки про виконавця: 0
вулиця Соборна, Петропавлівська Борщагівка, Київська область, Україна
Інформація про виконавця: Маю досвід помічниці по дому, в тому числі за кордоном, акуратна, пунктуальна, знаю як працювати із технікою для дому, люблю квіти і вмію за ними доглядати.смачно готую, є досвід роботи кухарем у сім'ї. 11.2023-02.2024 працювала помічницею у будинку в сім'ї з проживанням- Іспанія, будинок 500 м. кв. До обов'язків входило підтримання чистоти у всьому будинку, складання списків для закупівлі витратних матеріалів для обслуговування та облаштування вілли, літніх терас, гриль зон, зеленої зони, догляд за гардеробом, декорування до тематичних сезонних свят, контроль та взаємодія з технічним персоналом, підбір та керування побутовими роботами, допомога на кухні при приготуванні та закупівлі продуктів, приготування їжі при прийомі гостей, догляд за декоративним песиком, при необхідності координації роботи садівників. 05.2023-10.2023 робота в Польщі в сім'ї нянею з дитиною-догляд, розвиток по віку, супровід у поїздках та на відпочинок, прогулянки, підбір гардеробу, складання збалансованого меню та приготування їжі. 04.2022-04.2023 робота з проживанням у Польщі-повний догляд за будинком (400 м.кв), комплектація витратних матеріалів, закупівля продуктів, приготування їжі за обумовленим меню, догляд за кімнатними рослинами, собакою.
Наші клінери Наші бебісіттери
Bahama Mama

Замовити прибирання саме зараз!

Наші клінери Наші бебісіттери
Bahama Mama

Замовити прибирання саме зараз!