300 грн / година

Ціна одноразового прибирання

Скільки коштує прибирання?

Один із ключових принципів, яким ми завжди керуємося, - це повага до жінки, як до замовниці, у її бажанні мати вільну хвилинку на себе, друзів, родину чи саморозвиток, а також до помічниці, в її можливості реалізовуватися та отримувати гідну оплату праці.

Вартість послуг:

Фея чистоти: 300 грн/год (одноразово), 250 грн/год (регулярно)
Топ фея чистоти: 350 грн/год (одноразово), 300 грн/год (регулярно)
Няня: 250 грн/год
Няня терміново: 300 грн/год
При цьому ми гарантуємо ще вищу якість послуг, більше мотивації помічниць, швидше надання послуг у ті моменти, коли вам це дуже потрібно, та постійну готовність бути поруч!

100% прозорості в нашій ціновій політиці. Ти обираєш кількість годин які потрібні на виконання послуги і оплачуєш необхідний час (мінімальне замовлення 4 години).

Наші виконавці - експерти високого рівня, і ми гарантуємо якість послуг. Проте, якщо залишились питання до якості, ми пропонуємо тобі відшкодування або надання аналогічної послуги безкоштовно.

 

Чи пропонуєте ви додаткові послуги?

Наші експерти можуть якісно прибрати твою домівку або офіс. Крім того, вони можуть випрати або попрасувати одяг, помити вікна або побутову техніку. Просто вибери відповідні фільтри, коли робитимеш замовлення. Пам'ятай☝, що час вказаний на додаткові послуги є орієнтовним, і певна додаткова послуга може зайняти як більше так і менше часу. В будь-якому випадку наша фея на місці тебе зорієнтує. Не хвилюйся за швидкість. Всі наші феї стараються працювати якомога швидше, адже від цього залежить їх рейтинг. Ти платиш тільки за загальну кількість годин. 

 

Як відбувається оплата?

Ти оплачуєш прибирання готівкою виконавцю в руки або можеш домовитися з виконавцем і переказати оплату на його карту.

 

Як скасувати замовлення?

Якщо раптом змінились плани і тобі потрібно скасувати замовлення, будь ласка подзвони нам:  +380 (98) 914 56 19. Ми дуже цінуємо твій час та час наших фей чистоти, будемо дуже вдячні, якщо ти зробиш скасування заздалегідь.

 

Я сплачую мінімальний час замовлення, але що якщо мені на прибирання потрібно менше часу?

Якщо виконавець впорався раніше запланованого часу, ти можеш використати цей час на будь-яку додаткову послугу 🙌

Чому на прибирання одного й того ж житла знадобився  різний час?

Якщо клінер завітав до тебе першого разу, будь готова, що йому, можливо, знадобиться більше часу, ніж наступного разу, коли він вже знатиме оселю та твої побажання. Також, зазвичай, чим частіше ти замовляєш прибирання, тим менше часу потрібно.

 

Скільки коштує прибирання з миючими засобами виконавця? 

Доплата за миючі засоби клінера - 1година (300 або 250грн в залежності від того регулярне замовлення чи ні) 

Ціна прибирання Ціни бебісіттеров
Bahama Mama

Замовити прибирання саме зараз!

Виникли питання? Напиши нам!