Перевірені і навчені бебісіттери

Відпочивай вдома!

Чому обирають
наш сервіс?

BahamaMama - унікальний сервіс допомоги по догляду за дітьми. Ми надаємо послуги в наступних форматах: батьки можуть викликати няню безпосередньо додому, до себе на роботу, в кафе, в тренажерний зал, салон краси, на прогулянку парком, в магазин під час шопінгу тощо.

Допомагаємо батькам наглянути за дитиною на різних заходах: весіллях, дитячих днях народженнях, святкових корпоративних вечірках тощо.

Дитячі феї BahamaMama, готові допомогти погодинно з грудничками вночі, забрати з садочка та відвести на секцію дошкільнят, погодувати та зробити завдання зі школярами. Вони пограються з малечею у парку, покладуть спати та дочекаються маму і тата з роботи (чи з кіно 😉)

Найвища якість і безпека

Bahama Mama

Ретельна перевірка

Проводимо ретельний відбір. З десяти кандидатів на обов'язкове стажування потрапляє 1-2 бебісіттера. Наші кандидати в обов'язковому порядку проходять співбесіду, а також перевірку на наявність правопорушень в минулому.

Детальніше тут
Bahama Mama

Реальні рейтинги та відгуки

Ти оцінюєш виконавців по закінченню кожної наданої послуги, після чого рейтинг публікується на сайті. Для виконавців вкрай важливо отримати високу оцінку, тому вони прикладають максимум зусиль до якості своєї роботи.

Переглянути виконавців
Bahama Mama

Послуги з фіксованою ціною

Ми прозорі та відкриті в нашій ціновій політиці. Ти обираєш кількість годин, які потрібні на виконання послуги,і оплачуєш необхідний час.

Подивитись ціни
Bahama Mama

100% задоволення

Ми доглядаємо за дітьми від народження (1+ місяців) та залюбки працюємо з особливими дітками та білінгвами. Наші виконавці - експерти високого рівня і ми гарантуємо якість послуг.

2 простих кроки

Найти клинера БагамаМама

I -й крок

Знаходь перевіреного бебісіттера
за декілька кліків

Зазнач дату, адресу та кількість годин на які потрібен бебісіттер та проглядай перевірених виконавців.


Отдохнуть от уборки с Багама Мама

II -й крок

Відпочивай!

Обраний тобою бебісіттер прийде в зазначений час, готовий до роботи. Насолоджуйся зекономленим часом за своїм бажанням.


Отдохнуть от уборки с Багама Мама

Важливо!

  • Замовлення виїзду няні складає щонайменше три години на добу.
  • BahamaMama просить розміщувати замовлення бебісіттера за добу, на святкові дні – за кілька діб. У разі виникнення у Вас форс-мажору, просто подзвоніть нам і ми зможемо допомогти вам якомога скоріше «сьогодні на сьогодні» +38 098 914 56 19.
  • Якщо бебісіттерами виявлені ознаки хвороби у дитини (бліда шкіра, температура, нудота, кашель, нежить), ми повідомляємо батьків та просимо подальших рекомендацій.
  • У разі, якщо Ви забронювали виїзд на конкретну годину, а бебісіттер спізнюється більше ніж на 15 хвилин, ви сплачуєте лише наступну годину роботи після години запізнення виконавця.
  • Зміна роботи виконавця тримає 8-10 годин.
  • Коли відмова від замовлення надходить менше ніж за 6 годин за умови попереднього бронювання, клієнт оплачує 3 години роботи бебісіттерa.
  • У разі якщо виїзд няні закінчується після 21.00 год., ми просимо викликати няні таксі.
  • Виклик за місто нараховується плюс 50% до вартості години роботи няні.

Виникли питання? Напиши нам!